حسام الدین آشنا:باید بالاترین استانداردهای حرفه‌ای در آثار دفاع مقدس رعایت شود

سیاسی

حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهور و حسین فریدون دستیار ارشد رییس جمهور صبح امروز (جمعه) به نمایندگی از دکتر روحانی در مراسم تشییع پیکر درگذشتگان حادثه سریال «معراجی‌ها» شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسام‌الدین آشنا در این مراسم در سخنانی گفت: این مراسم نشان می‌دهد که در باغ شهادت هنوز بازِ باز است. خوش آمد عرض می‌کنم به پیکر شهیدان ما، به راویان فتح، به کسانی که کربلای ۵ را برای ما به تصویر کشیدند. از سوی کسی که رمز عملیات کربلای ۵ را اعلام کرد. خدمت شما خانواده‌های شهیدان و همه اهل هنر کشور تسلیت عرض می‌کنم.

مشاور فرهنگی رییس جمهور ادامه داد: از نگاه فردی همه این عزیزان به سوی آشیانه ابدی پر کشیدند و نشان دادند که اگر در راه شهدا قدم برداریم می‌توانیم با آنها محشور شویم.

آشنا با اشاره به سخنان رییس جمهور در دیدار جمعی از هنرمندان تاکید کرد: چه زود سخنان رئیس جمهور تفسیر شد. ایشان فرمودند، هنر همان ارزش و نیکی است ، هنرمندان ما همه اهل ارزشند و امروز هنر ایثار و شهادت و پیوستن به خداوند در مقابل شما حاضر است. این هنرمندان واقعی به شهیدانی که در راه آنها تلاش کردند، پیوستند.

مشاور فرهنگی رییس جمهور گفت: از نظر ملی، دولت خود را موظف می داند از هنر انقلاب، ایثار و شهادت با تمام وجود حمایت کند. از نظر حرفه‌ای همه ما موظف هستیم استانداردهای امنیتی را در فعالیت های حرفه ای و در حوزه دفاع مقدس بالاتر ببریم. باید راهیان نور امن‌تر باشد، سینمای دفاع مقدس امن‌تر باشد و باید همه بدانند بالاترین استانداردهای حرفه‌ای در آثار دفاع مقدس رعایت می‌شود.

انتهای پیام

کد N50854