حاشیه های نشست خبری هیات پارلمانی انگلیس با خبرنگاران: جک استراو: عاشق ایرانم

نشست خبری,جک استراو

تهران – ایرنا – جک استراو عضو پارلمان انگلیس و وزیر خارجه پیشین این کشور امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران خطاب به اصحاب رسانه، گفت: من عاشق ایرانم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نشست خبری هیات پارلمانی انگلیس با خبرنگاران داخلی و خارجی در ساعت 45/17 در محل کمیسیون اصل 90 مجلس آغاز شد.

این در حالی بود که بنا بود این نشست درساعت 17 آغاز شود.

** عباسعلی منصوری رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در ابتدای این نشست خبری گزارشی در خصوص سفر هیات پارلمانی انگلیس به ایران ارایه کرد و در مورد مواضع این هیات پارلمانی نسبت به ایران سخن گفت.

در ادامه جک استراو گزارشی از سفر خود به ایران ارایه کرد.

یکی از نکات جالب توجه این کنفرانس خبری حضور بیش از حد میکروفون های خبرنگاران در مقابل جک استراو بود که باعث شده بود او بارها سرخود را بالا بیاورد تا عکاسان بتوانند از وی عکس بگیرند.

در پایان نشست خبری جک استراو با خنده به خبرنگاران گفت: صندلی من خیلی کوتاه بود بیش از یکساعت خودم را بلند کردم و به خودم سختی دادم به این دلیل که من عاشق ایرانم.

همچنین والست عضو دیگر هیات پارلمانی انگلیس در پایان نشست خبری به خبرنگاران گفت: من آخرین مقام انگلیسی بودم که پیش از این سفر به ایران آمده بودم، من در سال 2008 به ایران سفر کردم.

وی گفت: جیمزباند خودش واقعی است ولی بعضی از سوالات خبرنگاران امروز واقعی نبود.

سیام**9121**1058**1535
کد N49094