درخواست رئيس مجلس برای مختومه کردن پرونده؛

لاریجانی: هرگز شکایتی نسبت به فاطمه هاشمی نداشته و ندارم

علی لاریجانی,قانونگذاری

همشهری آنلاین: رییس مجلس طی نامه‌ای به رییس دادگستری استان تهران در واکنش به مصاحبه فاطمه هاشمی مبنی بر اینکه لاریجانی از وی شکایت کرده است، آورده است: بنده هرگز شکایتی نسبت به فاطمه هاشمی نداشته و ندارم.

ایران > قانونگذاری- همشهری آنلاین:
رییس مجلس طی نامه‌ای به رییس دادگستری استان تهران در واکنش به مصاحبه فاطمه هاشمی مبنی بر اینکه لاریجانی از وی شکایت کرده است، آورده است: بنده هرگز شکایتی نسبت به فاطمه هاشمی نداشته و ندارم.

به گزارش ایسنا، در نامه علی لاریجانی خطاب به رئیس دادگستری استان تهران آمده است: «بر اساس آنچه در رسانه‌ها منعکس گردیده، سرکار خانم فاطمه هاشمی امروز 18/10 /92 در دادگاهی حاضر شدند و در مصاحبه‌ای اعلام نمودند به دلیل مطالبی که علیه اینجانب مطرح کردند به دادگاه فرا خوانده‌ شده‌اند؛ بنده هرگز شکایتی نسبت به ایشان نداشته و ندارم.»

لاریجانی در ادامه آورده است: «مطلبی اگر نسبت به اینجانب مطرح کرده‌اند احتمالاً به دلیل عصبانیت نسبت به مطالبی بوده که در مجلس نسبت به اخوی ایشان مطرح شد و بنده هم تذکر به گوینده دادم که احتمالاً نشنیدند. به هر تقدیر وجهی برای رسیدگی به این امر نمی‌بینم، بنده نسبت به کسانی که سال گذشته با کفش و مهر به حقیر حمله کردند شکایتی نکردم؛ این خواهر محترمه که فقط حرفی زدند و بنده نسبت به سخنان ایشان گله‌ای ندارم. علی ایحال به هر نحوی که مصلحت می‌دانید این پرونده را مختومه نمائید.»