نماینده محلات خواهان جدیت در مبارزه با مفاسد اقتصادی شد

نماینده مردم محلات در تذکر شفاهی خود به مسوولان اجرایی کشور با ابراز تاسف از آنچه که رانت در واگذاری انفال خواند، گفت: عدالت اقتضا می‌کند که در واگذاری انفال بین مردم و مسوولان تفاوتی وجود نداشته باشد در صورتی که شاهد آن هستیم که مسوولان با رانت‌هایی که از آن برخوردارند انفال را در اختیار خود می‌گیرند و این موضوع محل اعتراض جدی ما است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سلیمی نماینده مردم محلات در ادامه تذکر خود با اشاره به بحث‌های انحلال مجلس که در روزهای گذشته مطرح شده است، گفت: عده‌ای به دنبال انحلال مجلس هستند که این مساله تفکر قاجاری آن‌ها را نشان می‌دهد، مجلس باید با همان غیرتی که در دفاع از آزادی بیان از خود نشان می‌دهد به این بحث‌ها هم واکنش نشان دهد.

نماینده محلات همچنین بر لزوم جدین در مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید کرد و گفت: عده‌ای با غبارآلود کردن فضا به دنبال فرار دادن متهمان فساد اقتصادی در سال‌های اخیر هستند که باید با این رویه مقابله شود.

سلیمی همچنین با انتقاد از واگذار نشدن زمین در شهرک صنعتی محلات به متقاضیان از واردات بی‌رویه که به صنعت کشبافت زیان می‌رساند ابراز تاسف کرد و خواهان عادلانه شدن بودجه سال 93 برای استان مرکزی شد.

انتهای پیام

کد N47985