مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:

مشاهده مواردی از شیطان‎پرستی در بروجرد

سیاسی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: مواردی از شیطان‎پرستی در بروجرد دیده شد که با روش‎های اغنایی و قهری وارد عمل شدیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‎الاسلام علی اسماعیلیان در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی گفت: باید هماهنگی و نظارت کافی بر رسانه‎های ارتباط جمعی وجود داشته باشد.

وی گفت: ارائه یارانه به مطبوعات استان و تشویق آثار هنری هنرمندان در راستای توسعه فرهنگی بود.

اسماعیلیان تصریح‌کرد: با آثاری که با فرهنگ حجاب و عفاف مغایرت داشته برخورد کرده و در این رابطه سی‎دی‎ها و کُتبی امحاء شده‎اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه در بروجرد مواردی از شیطان‎پرستی مشاهده شد که با روش‎های اغنایی و قهری وارد عمل شدیم، اظهار کرد: متأسفانه برخی لباس‎ها و زیورآلات در بین بانوان و مردان نشان از شیطان‎پرستی دارد که این افراد به‎صورت ناآگاهانه از آنها استفاده می‎کنند و نیاز است که علائم آن را نشان دهیم.

وی با تأکید بر اینکه باید با اسامی بیگانه در استان برخورد شود، ادامه داد: کار اداره فرهنگ و ارشاد استان قهری نیست و باید در این راستا متولیان امر همکاری لازم را با این اداره کل داشته باشند.

اسماعیلیان گفت: اجازه نمی‎دهیم در حوزه دیداری و شنیداری غذای فاسد روحی وارد سبد کالای مردم شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کل دستگاه‎ها عملکرد خود را در خصوص حجاب و عفاف ارائه می‎دهند اما این امر نیازمند ضمانت اجرایی است.

انتهای پیام

کد N47765