اسماعیل‌نیا:

رشد قارچ‌گونه ویژه‌خواران به خاطر ضعف مدیریت است

یک نماینده مجلس با تاکید بر اینکه مجلس از شناسایی و مجازات ویژه‌خواران حمایت و استقبال می‌کند، گفت: رشد قارچ‌گونه ویژه‌خواران ناشی از مدیریت ضعیف است.

محمد اسماعیل‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خاطرنشان کرد: هرجا که اصلاح در پیش باشد و کشور به سمت شفافیت و درستی برود، ما در مجلس به شدت از آن حمایت می‌کنیم.

نماینده مردم مشهد با بیان اینکه طرح مبارزه با ویژه‌خواران که از سوی رییس جمهور اعلام شده، اقدام مثبتی است، تاکید کرد: باید منتظر عمل باشیم اما هرجا که دولت در این باره کمک خواست، ما در مجلس از آن حمایت می‌کنیم.

این نماینده مجلس اضافه کرد: عدم مدیریت و مدیریت ظریف باعث رشد قارچ‌گونه ویژه‌خواران شده، یعنی هرجا در حوزه مدیریت ضعیف عمل کردیم، ویژه‌خواران نیز رشد داشته‌اند.

او تاکید کرد: این در حالی است که یک مدیر توانا و شایسته به زیرمجموعه‌اش اجازه نمی‌دهد به سمت ویژه‌خواری و مواردی به این صورت گرایش پیدا کنند. یک مدیر در حوزه اطلاع‌رسانی و اطلاع‌دهی با مردم ارتباط زیادی دارد و فقط به مشاوران خود اتکا نمی‌کند.

اسماعیل‌نیا با تاکید بر لزوم تقویت کشور در بخش مدیریت برای جلوگیری از ویژه‌خواری گفت: یک مدیر خوب در جهت سالم‌سازی خود و اطرافیانش پیش می‌رود و شایسته‌سالار و دلسوز است.

این نماینده مجلس در پایان با اشاره به شعار رییس جمهور در رابطه با فراجناحی بودن خاطرنشان کرد: اگر به این شعار عمل شود، شاهد بسیاری از موارد نخواهیم بود.

انتهای پیام

کد N47166