نمایندگان شاهین شهر و مبارکه از پاسخ وزیر نیرو قانع نشدند

مجلس,کمیسیون عمران

تهران-ایرنا- تهران-ایرنا- عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: حسینعلی حاجی نماینده شاهین شهر و علی ایرانپور نماینده مبارکه از پاسخ وزیر نیرو درباره برنامه های آتی این وزارتخانه در تامین آب شرب مناطق محروم قانع نشدند.

محمد فیروزی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درمورد جلسه عصر امروز (سه شنبه) این کمیسیون که با حضور وزیر نیرو برگزار شد، اظهارداشت: مسایلی که امروز از سوی دو نماینده مطرح شد بیشتر مربوط به برنامه های آتی وزارت نیرو در بحث تامین آب شرب مناطق محروم بود.

وی با بیان این که نمایندگان از توضیحات حمید چیت چیان قانع نشدند، افزود: مقرر شد هیات رییسه مجلس نظر خود را درباره ملی یا منطقه ای یا برنامه بودن این سوال اعلام کند.

نماینده مردم نطنز در مجلس تصریح کرد: نمایندگان شاهین شهر و مبارکه درباره برنامه آتی وزارت نیرو در تامین آب شرب و سامانه ملی مدیریت آب را جویا بودند که این موارد در برنامه پنجم توسعه کشور و برنامه های وزیر در زمان اخذ رای اعتماد ارایه شده بود.

فیروزی همچنین گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران طرح ایجاد رونق در ساخت و ساز و تسهیل صدور پروانه ساختمانی در شهرها به دلیل نواقصی که داشت به کمیته مسکن و شهرسازی این کمیسیون ارجاع شد.

سیام(4)**2021**1336
کد N46768