با حكم حضرت آیت الله جنتی؛

سیامك ره پیك، معاون اجرائی و امور انتخابات شورای نگهبان شد

سیاست داخلی

ره پیك، در سال 1389 به عضویت شورای نگهبان در آمد و پیش از آن دارای سوابقی چون ریاست دانشكده علوم قضایی، سردبیری فصلنامه دیدگاه های حقوقی، مدیر مسئولی فصلنامه مطالعات راهبردی، ریاست پژوهشكده مطالعات راهبردی و ریاست مركز تحقیقات شورای نگهبان بوده است.

سیامك ره پیك، عضو حقوقدان شورای نگهبان با حكم حضرت آیت الله جنتی، به عنوان معاون اجرائی و امور انتخابات شورای نگهبان منصوب گردید.

به گزارش ایلنا، متن این حكم به شرح زیر می باشد:

جناب آقای دكتر سیامك ره پیك

عضو محترم حقوقدان شورای نگهبان

سلام علیكم

با عنایت به مراتب تدین، تعهد، سوابق و تجارب موفق و ارزشمند، جنابعالی را به سمت معاون اجرائی و امور انتخابات شورای نگهبان منصوب می‌نمایم.

با توجه به اهداف و وظایف مهم شورای نگهبان در پاسداری از احكام اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در این راستا ضمن داشتن اختیار كامل در امور جاری و انتخاباتی، مسئولیت تشخیص، تعهد، تسجیل و صدور حواله و امضاء احكام را به جنابعالی تفویض می‌نمایم.

امید است در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و عنایت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی) بتوانید با بكارگیری نیروهای مجرب، متدین و متعهد، بستر و زمینه نظارت مؤثر، كارآیی مثبت و هماهنگ نظام مندی را برای شورای نگهبان فراهم سازید.

فرصت را مغتنم شمرده از زحمات هشت ساله جناب آقای دكتر عباسعلی كدخدائی در سمت معاون اجرائی و امور انتخابات شورای نگهبان كه به شایستگی از عهده انجام وظایف محوله برآمدند تشكر و قدردانی می نمایم.

احمد جنتی

دبیر شورای نگهبان

گفتنی است ره پیك، در سال 1389 به عضویت شورای نگهبان در آمد و پیش از آن دارای سوابقی چون ریاست دانشكده علوم قضایی، سردبیری فصلنامه دیدگاه های حقوقی، مدیر مسئولی فصلنامه مطالعات راهبردی، ریاست پژوهشكده مطالعات راهبردی و ریاست مركز تحقیقات شورای نگهبان بوده است.

کد N46637