پیگیری مسئله تئاتر شهر با غیرت و تعصب

ایران,تئاتر,تئاتر شهر

مشاور عالی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از تلاش مدیران این سازمان در کنار مدیران شهری و دولتی برای پیگیری وضعیت بناهای هنری ازجمله تئاتر شهر و موزه هنرهای معاصر خبر داد.

دیدگاه > ایران- مشاور عالی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از تلاش مدیران این سازمان در کنار مدیران شهری و دولتی برای پیگیری وضعیت بناهای هنری ازجمله تئاتر شهر و موزه هنرهای معاصر خبر داد.

محمد بهشتی در این‌باره به هنرآنلاین گفت: آسیب‌هایی که به تئاتر شهر، موزه هنرهای معاصر و... وارد آمده در همین چند‌ماه اخیر نبوده اما می‌بینید که در همین چند وقت مسئولان حساس و برای مداوای آن همه دست به‌کار شده‌اند. رفت‌وآمدهای مسئولان به تئاتر شهر خود گواه تغییر نگاه است. وی ادامه داد: در بخش میراث فرهنگی متصدیان امور افراد آشنا با موضوع، مسئولیت‌شناس و متعصب به مقوله میراث هستند و به یقین دوستان باغیرت و متعصب مسائل تئاتر شهر و موزه هنرهای معاصر را پیگیری خواهند کرد. اما اینکه چگونه از پس حل این ماجرا برآیند، نیازمند زمان و کار کارشناسی است. برای اینکه ما به آینده بناهای مشمول میراث هنری امیدوار باشیم، تلاش مدیران ستاد مرکزی میراث کافی است اما راه برون‌رفت از این مشکلات واقعاً دشوار است. فقط باید اندکی صبوری کرد تا امور به مسیر اصلی خودش بازگردد.