دو وزیر و سه معاون رییس جمهور سخنران امروز نشست اجلاس استانداران سراسر کشور

نشست استانداران,وزارت کشور

تهران – ایرنا – نخستین اجلاس دوروزه استانداران دولت تدبیر و امید صبح امروز- سه شنبه - با حضور رییس جمهوری آغاز شد که قرار است دو وزیر و سه معاون رییس جمهور در این نشست سخنرانی کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، قرار است محمد باقر نوبخت معاون برنامه ریزی و راهبردی در نشست صبح امروز استانداران درباره مباحث بودجه ای سال 1392 و 1393کشور سخنرانی کند و به سوالات استانداران پاسخ دهد.

همچنین قرار است طیب نیا وزیر اموراقتصادی و دارایی نیز در نشست صبح امروز درخصوص مباحث اقتصادی شامل سرمایه گذاری در استانها و هدفمند سازی یارانه ها سخنرانی کند و به سوالات استانداران پاسخ دهد.

همچنین در نشست بعدازظهر امروز اجلاس استانداران محمدعلی نجفی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست سخنرانی کنند.

حمید چیت چیان نیز وزیر نیرو نیز در نشست بعدازظهر با استانداران در خصوص مباحث مهار آب، خشکسالی و انرژی سخنرانی خواهد کرد و به سوالات استانداران پاسخ می دهد.

وزیر کشور نیز که ریاست اجلاس استانداران کشور را برعهده دارد عصر امروز در سخنانی به جمع بندی مباحث مطرح شده خواهد پرداخت.

همچنین استاندار زنجان در نشست صبح امروز با موضوع احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی، بهره وری در استان ها و مباحث بودجه ای و منابع انسانی سخنرانی می کند.

استاندار مرکزی نیز در نشست بعدازظهر امروز با موضوع مباحث مربوط به بحران آب و خشکسالی و استاندار کرمان نیز در خصوص مباحث مرتبط با سرمایه گذاری و اشتغال سخنرانی خواهد کرد.

سیام**9254**1058
کد N45219