تولیت آستان حضرت معصومه(س):

استحکام انقلاب اسلامی از ثمرات خون شهداست

حضرت معصومه س

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: استحکام انقلاب اسلامی، کاهش توان دشمن و امیدواری مردم به نهضت از ثمرات خون‌ پاک شهداست.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: استحکام انقلاب اسلامی، کاهش توان دشمن و امیدواری مردم به نهضت از ثمرات خون‌ پاک شهداست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی در دیدار خانواده‌های شهدای انقلاب اسلامی و قیام 19 دی افزود: حوادث تلخی که از سوی دشمنان با کشتن و تحریم و تهدید نظامی و اقتصادی بر ملت ایران تحمیل شد هرچند با درد و رنج فراق شهدا همراه بود اما ثمرات مثبتی را به برکت خون‌های پاک شهیدان به دنبال داشت که موجب ناتوانی و ذلیل شدن دشمنان شد.

وی ادامه داد: حوادثی که دشمنان بر ما تحمیل کردند، دو روی سکه دارد روی تلخ آن که از دست دادن جوانان این مرز و بوم و ظلمی که از سوی رژیم به خانواده‌های این شهدا می‌شد و روی خیر و ثمر بخش آن پیروزی انقلاب اسلامی بود.

سعیدی افزود: این همه توطئه و بدبینی که دردنیا علیه جمهوری اسلامی تبلیغ می‌شود علیه هیچ کشوری صورت نگرفته است، اما ایران با ملتی بصیر مسیر رشد و توسعه را طی کرده و دشمنان را ناتوان ساخته است.

وی افزود: دشمنان بعد از شکست نظام پهلوی اقدام به تحریک قومیت‌ها وتفرقه افکنی بین نیروهای داخلی کردند و شخصیت‌های برجسته‌ای چون شهید قرنی و شهید مطهری را به شهادت رساندند و جنگ هشت ساله را تحمیل نمودند، اما همه این‌ها با ایستادگی و شهادت طلبی و ولایت مداری ملت ایران موجب شکست دشمن و پیروزی اسلام شد.

انتهای پیام

کد N44960