حزب‌الله: موضع ما در قبال سوریه و لبنان تغییر نخواهد کرد

سیاسی

معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان با بیان اینکه معادلات در منطقه تغییر نخواهد کرد، گفت: موضع ما در قبال رخدادهای کنونی در سوریه و لبنان ثابت خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از پایگاه خبر پرس، نبیل قاووق، معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان تاکید کرد: افزایش میزان جنایت‌ها و بمب‌گذاری‌ها باعث نمی‌شود که ما موضع خود را نسبت به اوضاع کنونی در سوریه و لبنان تغییر دهیم و معادلات در این دو کشور هرگز تغییر نخواهد کرد.

قاووق عنوان داشت: انفجار در خیابان احمد قصیر همه را غافلگیر کرد، اما پس از چند دقیقه صدها تن از شهروندان با فریاد "لبیک یا زینب" به خیابان‌ها ریختند و هرگز از مرگ یا عاملان انتحاری و بمب‌گذاری‌های دیگر نترسیدند.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام به مثابه پایداری است که تمام تلاش‌ها برای اقدامات جنایتکارانه و تروریستی را ناکام می‌گذارد چرا که کسی که گمان می‌کند ما تسلیم جنایت‌ها و اقدامات تروریستی می‌شویم در توهم به سر می‌برد.

قاووق تاکید کرد: از زمانی که برای مقابله با تروریسم به سوریه رفتیم، جامعه جهانی، ثبات و پایداری موضع ما را به خوبی درک می‌کنند چرا که جنگ و درگیری، مقابله با تکفیری‌ها در سوریه و نه با ملت این کشور است.

انتهای پیام

کد N43303