۰
جمعه ای خبر داد:

فردا آغاز به کار اولین نشست استانداران در دولت تدبیر و امید

  • ۱۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دولت

در این نشست دو روزه که در چهار نوبت صبح و ظهر برگزار می شود برخی از معاونین رئیس جمهور و وزرا نیز حضور خواهند داشت و با بیان و تشریح برنامه های دستگاه های تابعه به بحث و تبادل نظر با استانداران خواهند پرداخت.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور از برگزاری اولین نشست استانداران در دولت تدبیر و امید با حضور روسای قوای سه گانه سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، روح اله جمعه ای رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور با اشاره به تکمیل فرآیند انتصاب استانداران دولت یازدهم متناسب با رویکردهای اعتدالی وتوسعه محور ریاست محترم جمهوری اسلامی اظهارداشت: اولین نشست استانداران با هدف تبیین اهداف و دیدگاه های دولت و تشریح برنامه ها و همچنین بررسی و تبادل نظر میان مسئولان و استانداران در محل وزارت کشور برگزار خواهد شد.

وی سخنرانی  روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی و روسای قوای مقننه و قضائیه را از جمله برنامه های این نشست ذکر کرد و افزود: در این نشست دو روزه که در چهار نوبت صبح و ظهر برگزار می شود برخی از معاونین رئیس جمهور و وزرا نیز حضور خواهند داشت و با بیان و تشریح برنامه های دستگاه های تابعه به بحث و تبادل نظر با استانداران خواهند پرداخت.

جمعه ای سخنرانی وزیر کشور و جمع بندی این نشست را از دیگر برنامه های اولین اجلاس استانداران در دولت یازدهم خواند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.