عضو جریان المستقبل لبنان : پیامبر بشارت تولد مرا داده بود

لبنان,ضاهر,جریان المستقبل

بیروت - ایرنا - «خالد ضاهر» عضو فراکسیون المستقبل در مجلس نمایندگان لبنان ادعا کرد که رسول گرامی اسلام (ص) تولد او را بشارت داده است.

به گزارش ایرنا، ضاهر که سخنرانی روز یکشنبه او در منزلش در طرابلس لبنان بطور مستقیم از تلویزیون ها پخش می شد، گفت: به کسانی که مرا تهدید می کنند می گویم که از هیچ تهدیدی هر چند شدید باشد، نمی ترسم.

وی سپس ادعا کرد: به شما و همه می گویم زمانی که مادرم مرا حامله بود حضرت نبی (ص) به خواب پدرم می آید و تولد مرا بشارت می دهد.

ضاهر افزود: بعداز اینکه خانواده ام این بشارت پاک را به من دادند مانند موشکی شدم که شلیک شده است و از آن روز دیگر کسی نمی تواند جلوی من که سخن حق می گویم و از حق و وطن و شهروندان لبنانی حمایت می کنم، بایستد و در راه خدا از سرزنش دیگران نمی هراسم.

ریاست جریان المستقبل را « سعد حریری» و ریاست فراکیسون این جریان در مجلس نمایندگان لبنان را « فواد سنیوره» برعهده دارند و همپیمنان اصلی عربستان در لبنان بشمار می روند.

این عضو جریان المستقبل در ادامه ادعاهای خود هم صدا با گروه های تکفیری تروریستی ، حزب الله و نظام سوریه و ایران را عامل انفجارهای تروریستی ضاحیه جنوبی وهمچنین مرکز بیروت که در آن محمد شطح مشاور بین الملل سعد حریری کشته شد، خواند.

در حالی ضاهر این ادعا را مطرح کرد که گروه تکفیری تروریستی دولت اسلامی در شام و عراق ( داعش) رسما مسئولیت این جنایت را پذیرفته است و به افزایش جنایت های تروریستی در لبنان تاکید کرده است.

داعش و « سعد حریری» در بیانیه های جداگانه رسما اعلام کردند که انفجار تروریستی ضاحیه جنوبی بیروت پاسخی به حضور حزب الله در سوریه است و تا نیروهای آن از سوریه خارج نشود این جنایات تروریستی در لبنان ادامه می یابد.

عضو جریان السمتقبل همچنین اشاره ای به انفجار تروریستی مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت و ترور شهید« حسان اللقیس» از فرماندهان حزب الله و عوامل آن نکرد.

گروه تروریستی تکفیری گردان های « عبدالله عزام» به سرکردگی « ماجد الماجد» تروریست سعودی که اخیرا در لبنان بازداشت و بطور مشکوکی مرگ او اعلام شد، رسما مسئولیت این جنایت را پذیرفته است.

این گروه تروریستی حتی تاکید حزب الله بر اینکه شهید اللقیس را رژیم صهیونیستی ترور کرده است، رد کرد و گفت که این ترور بدست عناصر گردان های عبدالله عزام انجام شده است.

خاورم ** 2024** 1324
کد N42474