شریعتمداری:

ماجد الماجد جعبه سیاه اطلاعات تروریستی رژیم صهیونیستی و عربستان بود

سایر,یادبود,شریعتمداری

تهران- ایرنا- مدیر مسوول روزنامه کیهان گفت: ماجد الماجد جعبه سیاه اطلاعات تروریستی مشترک رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی بود.

حسین شریعتمداری عصر یکشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم علی اکبر پرورش که در مسجد عالی شهید مطهری برگزار شد در جمع خبرنگاران در باره مرگ ماجد الماجد اظهار داشت: بر اساس خبرهای اولیه، این تروریست به گواه شاهدان زنده بوده است.

وی افزود: ماجد الماجد جعبه سیاه اطلاعات تروریستی مشترک رژیم اسراییل و عربستان سعودی بود و بی جهت نبود که وقتی وی دستگیر شد، عربستان هزینه زیادی را متحمل شد تا بساط آزادی این تروریست را فراهم کند، اما نتوانست.

این صاحبنظر مسایل سیاسی ادامه داد: اگر ماجد الماجد جعبه سیاه اطلاعات تروریستی رژیم صهیونیستی زنده می ماند، طبعاً می توانست سرنخ های زیادی را فاش کند.

شریعتمداری تصریح کرد: شواهد نشان می دهد که وی را کشته اند و تیم های سعودی و اسرائیلی که به آدم کشی، کودک کشی، بی گناه کشی و انفجارهای تروریستی شهرت دارند، پشت ماجرا هستند.

وی تاکید کرد: بعید نیست وقتی مهره ای می سوزد، او را بکشند.

مدیرمسوول روزنامه کیهان با بیان این که این مسأله نشان می دهد رهبران تروریستی نمی توانند در امان باشند، گفت: گروه هایی که از حمایت عربستان، قطر ، رژیم صهیونیستی و کشورهای دیگر برخوردارند، باید بدانند تا زمانی مهم هستند که برای آنها کار کنند و به محض اینکه تبدیل به مهره سوخته شوند، آنها را از پا در می آورند.

ماجد الماجد تروریست سعودی پس از دستگیری در بیمارستان نظامی بیروت بستری بود. وی به علت وخامت وضعیت جسمانی مرد.** مرحوم پرورش بسیار ساده زیست بود

شریعتمداری همچنین درباره ویژگی های اخلاقی مرحوم پرورش گفت: مرحوم پرورش بسیار ساده زیست بود؛ زمانی که وی به مأموریت های خارج از کشور می رفت تمام حقوق ارزی خود را تحویل می داد و می گفت که من به آن احتیاجی ندارم.

وی یادآور شد: مرحوم پرورش حرکت خود را از زمان حضرت امام (ره) در مسیر ایشان تنظیم کرده بود. فقدان وی یک فاجعه است.

سیام**1058**1336
کد N42393