سخنگوی دولت: به زیرساخت‌های هرمزگان کمک می‌کنیم

دولت,هرمزگان,سخنگوي دولت,محمدباقر نوبخت

سخنگوی دولت اظهار کرد: رسیدگی به مسائل استان هرمزگان از اولویت‌های اجرایی و کاری دولت است و تلاش می‌کنیم به زیرساخت‌های این استان کمک کنیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، محمدباقر نوبخت در سفر به استان هرمزگان و دیدار با استاندار، افزود: هرمزگان با توجه به مشکلات موجود از اولویت‌های اجرایی و کاری دولت تدبیر و امید و نیازمند توجه و حمایت بیشتر است.

وی با بیان اینکه "اراده کافی برای کمک به حل مشکلات هرمزگان در دولت وجود دارد"، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با تخصیص به موقع اعتبارات، به توسعه هرمزگان کمک کرده و روند حرکت هرمزگان را هدفمند و پرشتاب کنیم.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور افزود: اختصاص بودجه از طریق فاینانس، یکی از شیوه‌هایی است که می‌توانیم زیرساخت‌های هرمزگان را تقویت کنیم و در تلاشیم تا تخصیص اعتبارات در هرمزگان متفاوت از قبل باشد و در این راه می‌توانیم از محل صندوق توسعه ملی به کشاورزی و توریسم کمک کنیم.

بر اساس این گزارش، در ادامه این دیدار، جادری استاندار هرمزگان، صادقی معاونت برنامه‌ریزی استاندار هرمزگان و صالح دریانورد مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه استانداری به بیان مشکلات و مسائل پیش روی این استان پرداختند.

انتهای پیام

کد N41840