جوکار: 23 میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرستان یزد اختصاص یافته است

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس با اشاره به اختصاص 23 میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرستان یزد و بخش‌های متعدد این شهرستان، اظهار کرد: با این مبالغ نمی‌توان کار زیادی برای این مناطق انجام داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه یزد، "محمدصالح جوکار" در جمع مردم محله محمودآباد(مردآباد) یزد، تصریح کرد: همکاری مردم در اجرای طرح‌های ادارات و نهادها نقش بسیار مهمی در موفقیت طرح‌ها دارد و اگر این همکاری نباشد بسیاری از برنامه‌ها بی‌اثر خواهد بود.

وی ادامه داد: مشارکت مردم لازمه اجرای موفق بسیاری از فعالیت‌های اجرایی است و باید مسئولان در این راستا حرکت کنند.

رییس مجمع نمایندگان استان گفت: مسئولان نباید به مردم قول و تعهدی بدهند که از اجرایی شدن آن مطمئن نیستند و اگر کاری امکان انجام شدنش وجود ندارد، نباید قول داده و مردم را امیدوار کنند.

جوکار با اشاره به این که در سال گذشته بنا به اعلام نهادهای مسئول فقط 18 درصد بودجه عمرانی یزد محقق شده است، افزود: در سال جاری نیز بودجه عمرانی شهرستان یزد که نسبت به سال گذشته کاهش زیادی دارد، فقط 23 میلیارد تومان است و این در صورتی است که این مبلغ تماماً تخصیص داده شود.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با این مبالغ نمی‌توان کار زیادی برای مناطق انجام داد در حالی که شهرستان یزد مناطق زیادی از جمله بخش مرکزی، شاهدیه، زارچ، اشکذر و غیره را در برگرفته و باید مورد توجه بیشتر مسئولان قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که نشست‌های مردمی تاکنون در آزادشهر، شاهدیه و اکنون نیز در محمودآباد برگزار شده و در دیگر مناطق و محلات نیز برگزار خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: در این نشست‌ها که مردم مشکلات خود را به صورت رودررو و با حضور مسئولان مطرح می‌کنند، شاهد رفع مشکلات و اجرایی شدن درخواست‌های مردم باشیم.

جوکار با اشاره به این که همواره محله محمودآباد به عنوان مردآباد نام برده می‌شود، گفت: اسم این محل همراه با مردی و مردانگی است و مردم این منطقه همچون دیگر مردم ولایت‌مدار دارالعباده یزد همواره با نظام و انقلاب همراه بوده و هستند و تقدیم 36 شهید از این محله و انقلاب گواه این مسئله است.

در ادامه این نشست، نماینده جمعی از اهالی درخواست‌های مردم محل از جمله آزادسازی سه خانه اطراف مسجد امام حسین(ع)، ساخت سالن کشتی و پیست سوارکاری، تبدیل مدرسه حر محمودآباد که بلااستفاده رها شده به درمانگاه، تکمیل خیابان‌های بوستان و توران، برطرف شدن کمبود سهمیه آرد نانوایی‌های این منطقه، کمبود کتابخانه و غیره را مطرح کرد.

انتهای پیام

کد N41552