تشدید اختلافات میان داعش و ارتش آزاد

مهر نوشت:

منابع سوری از عملیات ویژه نیروهای ارتش علیه مخفیگاههای تروریستها در حلب و حومه دمشق و هلاکت سرکرده گروه تروریستی لواء النصر در تلبیسه و همچنین خنثی شدن نفوذ تروریستها از لبنان خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، نیروهای ارتش سوریه در چندین عملیات خود علیه تجمعات تروریستها در حومه دمشق، شماری از آنها را به هلاکت رسانده و سلاحها و مهمات آنها را هم منهدم کردند.
همچنین در روستاها و مناطق معاره الارتیق،المنصوره، مایر و حیلان در حومه حلب، تمام تروریستهایی که به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم دست می زدند، به هلاکت رسیده و سلاحها و مهمات آنها هم منهدم شد.
نیروهای ارتش سوریه همچنین سرکرده گروه تروریستی موسوم به لواء النصر وابسته به جبهه النصره ملقب به ابوحمدو را در منطقه تلبیسه به هلاکت رساندند.
از سوی دیگر نیروهای ارتش سوریه، تلا ش دو گروه تروریستی مسلح برای نفوذ به محله های السید علی و العامریه را ناکام گذاشته و شمار زیادی از تروریستها را به هلاکت رساندند.
منابع سوری از هلاکت شماری از تروریستها در درعا و حومه ادلب و انهدام مهمات و سلاحهای آنها خبر دادند.
شبکه المیادین هم از تشدید درگیری میان گروه های مسلح در سوریه به ویژه میان داعش(گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شام) و گروه موسوم به ارتش آزاد خبر داده است.

5252

کد N41248