نماینده خمین:

مجلس و دولت مقدمات حماسه اقتصادی را فراهم کنند

نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حماسه اقتصادی نیازمند تدبیر مجلس و دولت است گفت: لازم است مجلس و دولت دست به دست به هم دهند و مقدمات حماسه اقتصادی را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در نطق میان دستور خود با بیان اینکه ملت ایران در طول سالهای اخیر آب دیده شده است گفت: ما 35 سال جامعه اسلامی را نمایندگی کردیم و با مجاهدت امروز به عنوان یک قدرت در جهان ظهور کرده‌ایم باید این جایگاه برای ما تثبیت شود. دستگاه دیپلماسی با پشتوانه همه جانبه پیش برود و بداند که موفق خواهد شد.

رضایی در ادامه با اشاره به ضرورت تحقق حماسه اقتصادی در سال جاری گفت: کشور نیازمند تدبیر دولت و مجلس است در این راه سه راهکار ساماندهی نظام مالیاتی،‌اصلاح هدفمندی یارانه‌ها وساماندهی عملکرد بانکها باید مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه لازم است از خام فروشی جلوگیری شود تا بتوانیم حماسه اقتصادی را محقق کنیم گفت: باید منابع صرف عمران همه بخش‌های کشور از شهری و روستایی شود لازمه سرانه هر فرد در بودجه مشخص شود تا مردم روستاها در این مورد دچار بی‌مهری نباشند.

وی در پایان تاکید کرد: از دولت انتظار می‌رود که بیمه‌های کشاورزی وروستاییان را جدی بگیرد که رونق روستایی را توجه کند و مصوبات سفر رهبری به خمین را اجرایی کند.

انتهای پیام

کد N40993