رئوفیان در نشست هم اندیشی احزاب :

وزارت کشور از فعالیت جبهه های سیاسی بدون حزب جلوگیری کند

احزاب و تشکلها

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین با بیان این که وزارت کشور باید از ادامه فعالیت احزاب موسمی جلوگیری کند گفت: وزارت کشور باید از ادامه فعالیت جبهه های سیاسی که بدون اتتلاف احزاب تشکیل شده اند و فعالیت سیاسی می کنند جلوگیری کند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین در اولین نشست هم اندیشی وزیر کشور با احزاب و تشکل های سیاسی فعال در جامعه که صبح امروز شنبه در سالن پیامبر اکرم(ص) در وزرات کشور برگزار شد با بیان اینکه دولت باید آستانه صبر و سعه صدر خود را بالا ببرد، گفت: وظیفه احزاب این است که دولت را رصد کنند بنابراین دولت نباید از نقدهای منصفانه مکدر شود.

وی خواستار جلوگیری از ادامه فعالیت احزاب موسمی شد و گفت: وزارت کشور باید از تقویت جبهه هایی که بدون ائتلاف سیاسی از احزاب مختلف به وجود آمده اند جلوگیری کند چرا که برخی با تابلوی جبهه فعالیت سیاسی می کنند و هیچ حزبی هم ندارند.

رئوفیان در ادامه با اشاره به فعالیت خانه احزاب گفت: شورای مرکزی خانه احزاب تاریخش منقضی شده و باید از شورای مرکزی احزاب و یا اعضای هیات رئیسه دعوت به عمل آید که از بین خودشان 5 نفر را انتخاب کنند تا برگزاری انتخابات مجدد این خانه را بر عهده گیرد.