۰
در دیدار نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان

سفیر ایران در بیروت: عملیات‌های تروریستی اخیر در راستای منافع صهیونیست‌هاست

  • ۱۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

غضنفر رکن‌آبادی، سفیر ایران در لبنان با شیخ عبدالامیر قبلان، نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان دیدار و درباره تحولات منطقه و لبنان گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شیخ عبدالامیر قبلان در این دیدار با اشاره به عملیات تروریستی اخیر در ضاحیه بیروت و با محکوم کردن این‌گونه اقدامات تروریستی گفت: کسانی که اقدام به چنین عملیات تروریستی می‌کنند و خون مردمان بی‌گناه را می‌ریزند، هیچ نشانه‌ای از انسانیت نداشته و به هیچ دینی اعتقاد ندارند. آنان نه از دین چیزی می‌فهمند و نه از انسانیت.

نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با اشاره به وضعیت نابسامان داخلی لبنان افزود: لبنان نیازمند تجدید ساختار سیاسی خود بوده تا بتواند با قدرت از ورود تروریست‌ها به داخل کشور جلوگیری کند و در راستای خدمات‌رسانی به مردم گام بردارد.

شیخ عبدالامیر قبلان با اشاره به جایگاه ممتاز ایران در منطقه گفت: متاسفانه کشورهای منطقه هیچ توجهی به مساله فلسطین نداشته و ملت مظلوم فلسطین را در مقابل رژیم صهیونیستی تنها گذاشته‌اند در حالی که ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همواره از حقوق ملت مظلوم فلسطین حمایت کرده است.

او افزود: ما همواره بر ایستادگی خود در کنار ایران تاکید کرده و بدان افتخار می‌کنیم.

سفیر ایران در لبنان نیز در این دیدار با تشریح آخرین وضعیت تحولات منطقه بر ضرورت هوشیاری در مقابله با توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان تاکید و اظهارکرد: تمامی عملیات‌های تروریستی چند ماه گذشته در لبنان در راستای منافع رژیم صهیونیستی و به منظور ایجاد تفرقه در لبنان شکل گرفته و از منشاء واحدی سرچشمه می‌گیرد.

رکن‌آبادی حفظ وحدت و انسجام ملت لبنان در مقابله با این توطئه دشمنان را امری ضروری دانست و گفت: بدون شک حفظ انسجام داخلی، دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید خواهد ساخت.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.