عضو جامعه زینب: وزیر کشور مشاور یا معاونی در امور احزاب منصوب کند

نشست احزاب,جامعه زینب

تهران - ایرنا - عضو جامعه زینب (س) به وزیر کشور پیشنهاد داد مشاور یا معاونی در امور احزاب داشته باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «اعظم حاج عباسی» روز شنبه در نشست هم اندیشی احزاب با وزیر کشور اظهار داشت: دیدار احزاب با رهبر معظم انقلاب، دیدار احزاب با رییس جمهوری، افزایش سهم احزاب در دیپلماسی و پرداخت یارانه احزاب از مطالبات جامعه اسلامی زینب است.

وی با بیان اینکه صدا و سیما باید برای مناظره احزاب برنامه ریزی کند، گفت: احزاب کشور باید خارج از سلیقه ها جهت یاری رساندن به دولت با هم همکاری کنند.

عضو جامعه زینب گفت: هر زمان ما زنان سهم خواهی کردیم گفتند حق گرفتنی است اما معتقد هستم که حق آموختنی است و این وظیفه احزاب است که مردم را برای گرفتن حق آموزش دهند.*** وزارت کشور موضوع خانه احزاب را پیگیری کند

عضو مجمع نیروهای خط امام (ره) نیز در این نشست، با گرامیداشت یاد و خاطره حبیب الله عسگراولادی اظهارداشت: هر چند که مرحوم عسگراولادی فردی اصولگرا بودند اما ما رفتار حزبی را از وی آموختیم.

حمید قزوینی اظهارداشت: در زمانی که اختلافی در خانه احزاب وجود داشت مرحوم عسگراولادی به نمایندگی از اصولگرایان و آقای بهزاد نبوی به نمایندگی از اصلاح طلبان در کمال اعتدال و صبوری با هم تعامل و مساله را حل کردند و امیدواریم دوستان آقای عسگراولادی در قشر اصولگرایان نیز همین روند را پیش بگیرند.

وی با قدردانی از وزیر کشور به دلیل برگزاری این نشست اظهار داشت: وزارت کشور نیز باید همانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کار کند و همانطور که وقتی یک هنرمند دستگیر یا یک فیلم توقیف می شود، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعال می شود، وزارت کشور نیز همین روند را باید در خصوص احزاب دنبال کند.

قزوینی ادامه داد: وزارت کشور موضوع خانه احزاب را نیز همانند موضوع خانه سینما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری کند.

سیام(3)**9254**9132**1572
کد N38870