طیب نیا برای پاسخ به سوالات به کمیسیون اقتصادی مجلس می رود

مجلس,کمیسیون

تهران - ایرنا - کمیسیون اقتصادی مجلس روز سه شنبه هفته آینده میزبان علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی است تا به 6 سوال نمایندگان پاسخ دهد.

به گزارش ایرنا از کمیسیون های تخصصی مجلس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شنبه هفته آینده بررسی لایحه بودجه سال1393 کل کشور را ادامه می دهند و گزارش خود را برای ارایه به کمیسیون تلفیق جمع بندی می کنند.

کمیسیون اقتصادی روز یکشنبه بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم مصوب 1366و اصلاحات بعدی آن را در دستور کار دارند.

اعضای این کمیسیون روز سه شنبه میزبان علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی هستند تا به سوال ایرج ندیمی نماینده لاهیجان، مهناز بهمنی نماینده سراب، دو مورد سوال نادر قاضی پور نماینده ارومیه، دو مورد محمدحسن آصفری نماینده اراک پاسخ دهد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز برای پاسخگویی به سؤال آقای عوض حیدرپور نماینده شهرضا در این کمیسیون حضور می یابد.** کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست اصل 44

اعضای این کمیسیون روز چهارشنبه هفته آینده به بررسی گزارش نظارتی اجرای سیاست های کلی اصل چهل و چهارم(44) قانون اساسی و بررسی و مقایسه تطبیقی مفاد طرح و لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی می پردازند.

کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح تأسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز دوشنبه هفته آینده بررسی این طرح را در دستور کار دارد.

هیات تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز روز سه شنبه پیرامون محورهای تحقیق تفحص از عملکرد این وزارتخانه در خصوص واردات کالاهای استراتژیک و تنظیم بازار این کالاها جلسه دارد و کارگروه های منتخب و کارشناسان گزارش های خود را به هیات ارایه می دهند.

سیام**2025**1535
کد N36006