حجتی درکمیسیون کشاورزی به سوالات نمایندگان مجلس پاسخ می دهد

مجلس,کمیسیون

تهران - ایرنا - محمود حجتی وزیر کشاورزی سه شنبه هفته آینده به جلسه کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس دعوت شده است تا به 10 سوال نمایندگان پاسخ دهد.

به گزارش ایرنا و بر اساس دستور هفتگی کمیسیون های مجلس، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی یکشنبه هفته آینده رسیدگی به گزارش کارگروه منابع طبیعی و محیط زیست درخصوص طرح کاهش آلودگی هوای کشور و طرح یک فوریتی الزام دولت به حمایت از استان هایی که مورد هجوم پدیده ریزگردها قرار دارند را در دستور کار دارند.

ارایه گزارش کارگروه منتخب طرح اصلاح قانون تأسیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی نیز در دستور کار روز یکشنبه این کمیسیون است.

روز سه شنبه نیز محمود حجتی وزیر کشاورزی برای پاسخگویی به سوالات محمد دامادی نماینده ساری و میان دورود به نمایندگی از سه نفر از نمایندگان و همچنین سوال کمال علیپور خنکداری نماینده قائم شهر، سوادکوه و جویبار به نمایندگی از 8 نفر از نمایندگان به این کمیسیون دعوت شده است.

محمدحسن آصفری نماینده محترم اراک، کمیجان و خنداب، محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا (دو فقره سؤال)، ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل (دو فقره سؤال)، امیر خجسته نماینده همدان و فامنین، حمیدرضا مشهدی عباسی نماینده دماوند و فیروزکوه، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان ازدیگر نمایندگانی هستند که حجتی پرسش های آنان را پاسخ می دهد.

رسیدگی به درخواست تقاضای تعدادی از نمایندگان درخصوص تحقیق و تفحص از عملکرد اداره منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی نیز در دستور کار روز سه شنبه این کمیسیون قرار دارد.

اعضای کمیسیون انرژی مجلس نیز روز یکشنبه به بررسی لایحه بودجه سال1393 کل کشور ادامه می دهند و روز سه شنبه طرح حمایت از صنعت برق کشور را بررسی می کنند.

بررسی لایحه یک شوری اساسنامه سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی (ساتیا) نیز در دستور کار روز سه شنبه این کمیسیون است.

سیام**2025**1535
کد N35922