فرمانده کل سپاه:بی‌توجهی به ارزش‌های اسلامی،آفت بزرگ انقلاب است

سیاسی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: امروزه بی توجهی به ارزش های اسلامی،آفت بزرگ انقلاب اسلامی و جامعه ما است که متاسفانه عده ای مخالف راه خدا، درحال ترویج آن هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، سردار محمد علی جعفری در گردهمایی 15 هزار نفری رزمندگان مازندران که در مصلای بابل برگزار شد اظهارداشت: هشت سال دفاع مقدس برگ زرین و افتخار بسیار بزرگی است که در طول تاریخ اسلام و انقلاب به خوبی می درخشد و در سرنوشت اسلام و توسعه ان در عصر جدید بسیار تعیین کننده بود.

وی ادامه داد: شهیدانی که در دوران دفاع مقدس با حماسه و جانبازی خودشان این افتخار بزرگ را آفریدند از جایگاه بالایی نزد خداوند برخوردارند که امیدواریم خداوند ما را در پیمودن راه شهیدان یاری کنند تا بتوانیم با درک آرمان شهیدان نقش خودمان را به خوبی ایفا کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزود: یگان های متعددی در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند که لشکر 25 کربلای مازندران یکی از یگان های برتر بود.

جعفری، خط شکنی لشکر 25 کربلا ، روحیه بالا، تقوا، شهادت طلبی مردم مازندران را از ویژگی‌های لشکر 25 کربلا دانست که تاثیر خود را در این عملیات نشان داد.

وی ادامه داد: امیدواریم خانواده ها فرزندان خود را همچون رزمندگان دفاع مقدس پرورش دهند.

فرمانده کل سپاه در ادامه با طرح این سوال که شهدا دنبال چه بودند؟ گفت: پاسخ به این سوال از اهداف برگزاری این گردهمایی بوده است.

جعفری با بیان این‌که حمایت از اسلام و دین خدا از توصیه های شهدا در وصیت نامه‌های آنان بوده است، گفت: منظورشان از یاری اسلام همان انقلاب اسلامی و حمایت از امام و ولایت فقیه بود.

وی با اشاره به این‌که پشتیبانی از امام ، ولایت و حمایت از انقلاب اسلامی توصیه محوری در وصیت نامه تمامی شهدا بود، افزود: برای عمل به توصیه شهدا در حمایت از انقلاب اسلامی باید به نیاز امروز ایران اسلامی پی ببریم و ایفای نقش کنیم .

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: معنای جمله «هر روز عاشورا و هر کجا کربلا است» این است که وقتی در عرصه های مختلف زندگی بر سر دو راهی قرار می گیریم باید با عمل خودمان از ارزش های دفاع کرده و جهاد اکبری که بزرگان فرمودند همین است.

وی خاطرنشان کرد: نقطه مقابل انقلاب اسلامی نظام سلطه است که باید در برابر فشار مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایستادگی کنیم.

فرمانده کل سپاه با اشاره به این‌که پیام رسانی عاشورا بر عهده حضرت زینب (س) بوده است، افزود: امروز این مسئولیت بر عهده همه کسانی است که راه شهدا را ادامه می دهند و خدا را شاکریم که ایران اسلامی توانسته تاکنون در عرصه های مختلف از اقتدار سیاسی، اجتماعی و علمی برخوردار شود.

جعفری اظهار داشت: امروزه بی توجهی به ارزش های اسلامی،آفت بزرگ انقلاب اسلامی و جامعه ما است که متاسفانه عده ای مخالف راه خدا، درحال ترویج ان هستند.

وی خاطرنشان کرد: باید دشمن شناسی و عرصه های عقیدتی، فرهنگی، سیاسی،اجتماعی و ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه ما مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام

کد N35852