سیدمهدی طباطبایی: به دولت انتقاد کنیم، اما انتقام نگیریم

سیاسی

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: مراقب باشیم انتقاد از دولت اعتدال کار را به جایی نرساند که فتنه‌ای نو ایجاد شود، به دولت انتقاد کنیم اما انتقام نگیریم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی که در نهمین شب از مراسم عزاداری دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت در ابتدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و مرحومین حزب موتلفه اسلامی به ویژه مرحوم عسگر اولادی و پرورش اظهار داشت: همه افراد موتلفه اسلامی اعم از عضو و وابسته و یا همراه و طرفدار همه آنها یک راه را طی می کنند و آن تبعیت از دین و شریعت است.

وی تاکید کرد: چه کسی است که فتنه 88 را محکوم و 9 دی را تائید نکند .جوانان تحصیلکرده و عاشق به سیاست و سیاستمداری باید بدانند عاقل و پخته باید عمل کنند و تصمیمات درست بگیرند در غیر این صورت هزاران حادثه برای آنها به وجود می‌آید.

وی افزود: چه کسی فتنه گذشته را محکوم نکرده و نمی کند؟ مرحوم عسگر اولادی در سال گذشته مطالبی را بیان کرد که اصل انقلاب و پختگی را در آن مواضع مشاهده کردیم. جوان نا پخته نباید به عسگر اولادی توهین کند. افرادی همچون عسگر اولادی از نخبگان انقلاب هستند. اینها افرادی هستند که روزی برای جانثاری رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) حرکت می کردند، برخی جوانان امروز این موضوع را درک هم نمی کنند.

طباطبایی تصریح کرد: من از سال 1341 در مشهد با مرحوم عراقی و انواری و امانی و عسگر اولادی آشنا شدم. آقای عسگر اولادی سال گذشته مسائل پخته ای را بیان کرد و در حال حاضر نیز این حزب در شمار رهروان اسلام و دین بوده است. موتلفه اسلامی همواره از پیروان مقام معظم رهبری بوده و خواهد بود و خارج از چارچوب مراجع به خصوص آیت الله العظمی خامنه ای حرکت نمی کند.

انتهای پیام

کد N35709