توکلی: کشورهای سلطه‎گر از همبستگی مردم ایران وحشت دارند

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: حضور مردم ایران در صحنه‎های مختلف بیانگر ولایت‎مداری آنهاست.

محمدتقی توکلی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: کشور ما به عنوان قدرت برتر منطقه همواره نیروی خود را از مردم گرفته و استمرار پیروزی‎های آن به خاطر هوشیاری تک‎تک افراد بوده که در هر زمانی اعلام آمادگی کرده و هیچ‎گاه نظام و ولایت را تنها نگذاشتند.

وی اضافه کرد: مردم ایران در مقابل تحریم‎ها و تهدیدات دشمنان با صبر و پیروزی از رهنمودهای رهبر فرزانه خود به دولت اعتماد و همواره اتحاد خود را حفظ کردند.

توکلی ادامه داد: بارها دشمنان قصد براندازی حکومت و خسارت به آن را داشتند اما مردم غیور ایران به‎موقع در صحنه حاضر شده و جواب دندان‎شکنی نثار آنها کردند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس افزود: خنثی شدن تهدیدات مکرر و مستمر این نظام درجه هوشیاری مردم را ثابت کرده و نشان داده که هموطنان ما هدایت بزرگان ملت را سرلوحه کار خود قرار داده‎اند و هیچ‎گاه از فرمان رهبر خود سرپیچی نمی‎کنند.

این نماینده مجلس گفت: حضور همیشگی مردم در صحنه‎ها بیانگر این موضوع است که آنها همواره متکی به دین، ولایت‎مداری و حب نظام و رهبری هستند و در چشم‎انداز پیش روی نظام با حمایت کامل آن توسعه در رشد کشور را خواستارند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تصریح کرد: بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری، پایبندی و دوام نظام از آرمان‎های امام کبیر بوده که وابسته به هماهنگی و همدلی رو به پیشرفت مردم است.

توکلی یادآور شد: مردم با ولایتمداری و تمکین فرموده‎های رهبر فرزانه باید آرمان‎های امام و شهدا را حفظ کنند و با وحدت و پیروی از دین در تحقق آنها تمام سعی خود را به کار گیرند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس خاطرنشان کرد: در مقابل همبستگی و اعتماد مردم در پیروی از ولایت همواره ابرقدرت‎ها و کسانی که در منطقه منافعی دارند و نمی‎توانند منویات خود را محقق کنند متضرر می‎شوند؛ کشورهای سلطه‎گر نیز همواره از همبستگی مردم ایران وحشت داشته‎اند.

وی گفت: متأسفانه افرادی در داخل کشور هستند که با نظام درستیزند و دنبال اهدافی از جمله آزادی‎های غیرمشروع، حکومت‎ سکولار و امثال اینها هستند که انسجام و همدلی مردم باعث آسیب زدن و صدمه خوردن آنها می‎شود؛ این افراد نمی‎توانند اتحاد مردم را درک کنند و خود را وفق بدهند برای همین در تمام مسیر هدف خود ضرر می‎بینند.

انتهای پیام

کد N34797