حضور رییس‌مجلس در بیوت مراجع تقلید همزمان با 28 صفر

سیاسی

رییس مجلس شورای اسلامی همزمان با 28 صفر سالگرد رحلت پیامبر اکرم(ص)،‌ در مراسم عزاداری رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) بیوت مراجع تقلید شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم، علی لاریجانی ابتدا در محضر آیت الله مکارم شیرازی حضور یافت و با تسلیت این روز در مراسم سوگواری دفتر این مرجع تقلید شعیان شرکت کرد.

همچنین علی لاریجانی با حضور در دفتر آیت الله وحید خراسانی، دفتر آیت الله صافی گلپایگانی و دفتر رهبر معظم انقلاب در مراسم‌های عزاداری این دفاتر حضور یافت.

به گزارش ایسنا، درسالروز رحلت ختم المرسلین حضرت محمدبن عبدالله (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) شهر مقدس قم یکپارچه غرق در عزا و ماتم است.

بارگاه مطهرکریمه اهل بیت (ع) نیزیکپارچه سیاهپوش شده و آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) نیز آیین‌های سوگواری و سخنرانی به مناسبت رحلت پیامبراکرم (ص) و شهادت سبط اکبرش دراین مکان مقدس برپا کرده است.

مسجد مقدس جمکران نیز شاهد حضور گسترده زائرانی است که از نقاط مختلف کشور در این مکان حضور یافته اند و ضمن دعا و نیایش در سوگ رحلت رسول خدا(ص) و امام حسن مجتبی (ع) اشک می ریزند.

انتهای پیام

کد N34741