احداث 3 هزار واحد مسکونی جدید در مقابل آزادی اسیران فلسطینی

فلسطين

منابع خبری رژیم صهیونیستی اعلام کردند که این رژیم در مقابل آزادی اسیران فلسطینی عملیات احداث 3000 واحد مسکونی را در اراضی فلسطینی آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منابع صهیونیستی اعلام کردند همزمان با آزادی 26 اسیر فلسطینی از زندان‌های رژیم صهیونیستی این رژیم احداث 3000 واحد مسکونی را آغاز کرده است.

به گزارش این منابع، از آغاز مذاکرات صلح میان فلسطین و اسرائیل، دولت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مزایده احداتث 8056 واحد مسکونی در مقابل دو مرحله آزادی اسیران فلسطینی را آغاز کرد که این رقمی بی سابقه است.

تصمیم ساخت این تعداد واحد مسکونی یک آمار بی‌سابقه در عرصه شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود. این در حالی است که در حال حاضر 2000 واحد مسکونی جدید در شهرک "براخا" در نزدیکی شهر نابلس در حال ساخت است و 694 واحد مسکونی دیگر در ماه سپتامبر گذشته در شهرک‌های یتسهار – نخمیا – اریئیل و عالیه زهاف و آن هم درست در زمانی که مذاکرات صلح میان دو طرف فلسطینی و اسرائیلی در جریان بود، ساخته شده است.

طبق آمار ارائه شده از سوی دفتر مرکزی سرشماری صهیونیستی در حال حاضر 2500 واحد در دست ساخت است اما گروه "صلح اکنون" در گزارشی اعلام کرد در حال حاضر 3000 واحد مسکونی در حال ساخت است.

انتهای پیام

کد N34668