بیانیه نمایندگان به مناسبت 9 دی/

ملت ایران اجازه فعالیت مجدد به فتنه گران در عرصه سیاسی نخواهد داد

مجلس

نمایندگان مجلس در بیانیه ای به مناسبت9 دی اعلام کردند: ملت ایران با بصیرت به فتنه‌گران اجازه نخواهد داد دوباره در عرصه سیاسی و اجتماعی کشور فعال شوند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز دوشنبه بیانیه ای به مناسبت چهارمین سالگرد حماسه 9 دی صادر کردند که این بیانیه به امضای قریب به اتفاق نمایندگان رسیده است.

متن این بیانیه به این شرح است.

نهم دی ماه 1388 بی‌گمان یکی از ایام‌الله و یکی از روزهای فراموش‌ ناشدنی در تاریخ معاصر ایران است که باید همواره در حافظه تاریخی و سیاسی ملت ما باقی بماند و چراغ راه آینده شود.

در این روز خشم و خروش مردم انقلابی ایران اسلامی مانند آتشفشانی گداخته فوران کرد و حماسه‌ای باشکوه پدید آورد.

مردم که از خرداد 88 تا دی ماه 88 شاهد قانون‌شکنی‌ها و ساختارشکنی‌ها بودند، مردمی که در طول چند ماه تهمت ناجوانمردانه و تقلب در انتخابات را شنیده بودند، مردمی که شاهد بیانیه‌های دشمن شادکن فتنه‌گران بودند، سرانجام با مشاهده بی‌حرمتی و اهانت فتنه‌گران به ساحت مقدس ابا‌عبدالله‌الحسین سیدالشهدا(ع) در روز عاشورا، یکباره به صورت خودجوش مانند سیلی خروشان به حرکت درآمدند و به فتنه‌گران داخلی و حامیان مستکبر خارجی آنان نشان دادند که ملت قهرمان ایران بر سر عهد و پیمانی که با رهبر کبیر و معمار بنیانگذار انقلاب خود، امام خمینی (ره) بسته، پایبند و وفادار است و امروز هم با اطاعت از مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، همان راه را با وحدت و صلابت ادامه می‌دهد.

ملت بزرگ ایران با حماسه 9 دی ماه روح ملکوتی امام راحل و شهدای انقلاب را شاد کردند، دوستان انقلاب را در سراسر جهان دلگرم و امیدوار ساختند و دشمنان انقلاب را که به طمع خام افتاده بودند ناامید نمودند و چشم فتنه را کور کردند.

مردم بزرگوار ایران در 9 دی ماه بصیرت خود را در مقابل چشم جهانیان به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که این ملت بر مکتب مترقی اسلام به درجه‌ای از بلوغ و تکامل سیاسی رسیده که تحت تأثیر توطئه‌های شوم نظیر انقلا‌ب‌های رنگی و مخملی و کودتاهای نرم قرار نخواهد گرفت. ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی که امضا‌کننده این بیانیه هستیم وظیفه خود می‌دانیم از ملت بزرگ ایران که آفریننده حماسه 9 دی هستند، صمیمانه سپاسگزاری کنیم. ما اطمینان داریم که این ملت با بصیرت به فتنه‌گران اجازه نخواهد داد دوباره در عرصه سیاسی و اجتماعی کشور فعال شوند.

در راه پرشکوهی که تا رسیدن به قله پرافتخار پیروزی نهایی پیش رویمان است، نمایندگان مجلس مدافع آرمان‌های امام راحل و مطیع رهبر معظم انقلاب اسلامی و نگهبان ارزش‌هایی خواهد بود که حماسه  9 دی نماد آن است.