رسایی: باید از بسیجیان و نیروی انتظامی تشکر کرد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم در روز 9 دی از رئوس فتنه خواستند که به باغ پسته خود برگردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمید رسایی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی صبح امروز(دوشنبه) مجلس با اشاره به سالروز 9 دی گفت: امروز یوم‌الله 9 دی است روزی که جماعتی از یادآوری آن عصبانی‌اند و ما به آنها می‌گوییم عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید.

وی ادامه داد: چرا عصبانی نباشند در حالی که این روز یادآور خیانتی است که فتنه‌گران کوچک و بزرگ و سران فتنه و رأس فتنه با لجاجت خود در حق عاشورای حسینی کردند و اسباب آن تعرض را به وجود آورده بود.

این نماینده مجلس 9 دی را یادآور سکوتی دانست که در برابر ظلم به جمهوریت و اسلامیت نظام شد و تصریح کرد: 9 دی روزی است که خیابان‌های ایران به میز محاکمه سران فتنه تبدیل شد،‌ مردم یکپارچه علیه فتنه‌گران به خصوص رئوس فتنه شعار سر دادند و از آنها خواستند که به باغ پسته برگردند.

رسایی خاطر نشان کرد: 9 دی یادآور قیام ملت علیه شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران بود که عده‌ای شنیدند و از شعار دهندگان آن حمایت کردند، 9 دی یادآور سیلی مردم به صورت کسانی بود که شعار استقلال‌، آزادی، جمهوری ایرانی را شنیدند و لبخند زدند و 9 دی یادآور خشم ملت علیه کسانی است که دیدند عکس روح خدا و مقتدایشان به آتش کشیده شد اما در لباس خط امام و یار امام برای توهین‌کنندگان کف و سوت زدند.

نماینده مردم تهران مجلس ادامه داد: 9 دی یادآور دروغ بزرگ تقلب و متهم کردن جمهوری اسلامی به خیانت در رأی مردم است که عده‌ای رمز کودتای خود کردند و مشت‌شان با حمایت از توهین‌کنندگان به عاشورای حسینی باز شد، 9 دی روزی است که وقتی مردم دیدند رهبر معظم انقلاب هشت ماه به عنوان سمبل اسلامیت در برابر باج‌خواهی فیل مست قدرت کوتاه نیامدند و از آراء مردم به عنوان حق‌الناس حمایت و حفاظت کردند، مردم به میدان آمدند و با حضور میلیونی خود به عنوان سمبل جمهوریت از ولایت و اسلامیت دفاع کردند.

وی با بیان اینکه در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری 25 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی شد، گفت: باید از بسیجیان و نیروی انتظامی که در خیابان‌ها به دست فتنه‌گران کتک خوردند تا مسجدی دیگر آتش نگیرد، ‌به اموال عمومی تعرض نشود و چادر از سر زنی کشیده نشود تا چهار سال بعد وقتی کاندیدای دیگری رای آورد هواداران او بتوانند با آزادی کامل به خیابان‌ها بیایند و شادی کنند.

رسایی با تاکید بر اینکه حزب‌الله یعنی خون دل خوردن تصریح کرد: به قول شهید آوینی برای خمینی خون دادن زیباست اما برای خامنه‌ای خون دل خوردن زیباتر است. این یعنی رئیس جمهور محترم 9 دی باید از همه آنها که سالروز 9 دی را پاس می‌دارند به ویژه صدا و سیما که در خلق حماسه 9 دی تأثیرگذار بود و در این ایام با گزارش‌های خبری خود به ریشه‌های این روز می‌پردازد تشکر کرد.

این عضو کمیسیون اصل 90 مجلس خاطر نشان کرد: صحبت‌های روز گذشته دکتر روحانی نشان داد که رئیس جمهور نیز سران فتنه را بیگانه می‌داند چون مردم در 9 دی به سران فتنه پاسخ دادند. همچنین وقتی رهبر معظم انقلاب پس از ماه‌ها تلاش برای بازگرداندن سران فتنه وقتی از جدایی فتنه‌گران از سران خارجی فتنه ناامید شد، اعلام کرد که این‌ها دیگر از نظام‌ خارج شده‌اند و ظلم نابخشودنی در حق جمهوری اسلامی کردند.

وی در ادامه در خصوص حصر سران فتنه اظهار کرد: این حصر به تایید شورای امنیت ملی رسیده که ریاست آن به عهده آقای روحانی است و همه مصوبات آن به تایید رهبر انقلاب می‌رسد که حکم قانون را دارد.

رسایی افزود: سران فتنه با استناد به گذشته خود خط امامی بودنشان را به رخ کشیدند اما هرگز به این سؤال پاسخ ندادند که این چه خط امامی است که دشمنان امام از آن پشتیبانی می‌کنند. این چه خط امامی بود که منافقین ملعون، سلطنت‌طلبان طاغوت،‌ رژیم نامشروع صهیونستی، رسانه‌های بیگانه، کفر، استکبار، گروهک تروریستی ریگی و حتی رقاصه‌های طاغوت از آن حمایت می‌کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه یک ماه بعد خطیب دیگری به نماز جمعه رفت اظهار کرد: خطیب نماز جمعه 28 تیرماه 88 در حالی به نماز جمعه رفت که رسانه‌های معاندی که 30 سال به نماز جمعه فحش می‌دادند هواداران خود را به حضور در این نماز جمعه دعوت کردند. جالب است بدانید برای اولین بار از رسانه‌های بیگانه آموزش نماز جمعه داده شد با این همه وقتی خطیب نماز جمعه، نمازهای دشمن‌شادکنش را یاد کرد برخی از ذوق‌زدگی به جای اقامه نماز کف زدند و سوت کشیدند، دختر و پسر دست در دست هم نماز خواندند و برخی با کفش نماز خواندند.

وی یادآور شد: این آخرین نماز جمعه‌ای بود که توسط این خطیب اقامه شد، اما او باز هم عبرت نگرفت. او بعد از این خطبه‌های 180 درجه‌ای برخلاف خطبه‌های نماز جمعه رهبر انقلاب بارها از قرابت خود با رهبر سخن گفت و تاکید کرد که فصل‌الخطاب ولی فقیه است ولی راه برون رفت از مشکلات خطبه‌های من است و این یعنی ولی دوم ولی فقیه او بود و نه ولی اول.

انتهای پیام

کد N32819