بیانیه رئیس سازمان پدافند غیرعامل درباره 9 دی

سازمان پدافند غيرعامل,9 دي

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: 9دی، روز پیروزی قدرت نرم جمهوری اسلامی بر جنگ نرم دشمنان اسلام و همچنین روز پیروزی بصیرت و آگاهی مردمی وفادار به رهبری و لایت فقیه در برابر هجمه فرهنگی نرم دشمن بود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار جلالی در پیامی به مناسبت 9 دی، ضمن گرامیداشت این روز، آورده است:

«نهم دی ماه سال 88 یکی از موارد جلب رحمت الهی بود و مردم به برکت یاد حضرت سیدالشهدا علیه السلام به صحنه آمدند و بساط فتنه‌گران را برچیدند. (مقام معظم رهبری)

تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از روزهای سرنوشت ساز بر روند انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است، ملت رشید ایران اسلامی در سه دهه حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی ، روزهای تلخ و شیرین گوناگون را تجربه کرده و به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان، مردم مومن و مقاوم ایران اسلامی با راهبری و اشاره ولی فقیه زمان تحت رهبری های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و با بصیرت انقلابی توطئه ها را ناکام ساخته‌اند.

9 دی را می‌توان یکی از مهمترین اوراق کتاب زرین تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی دانست؛ برگ روشنی که عالم سال‌هاست از تلألو نور آن روشن است و تا ابد از رشادت های فرزندان این دیاردر میادین هشت سال دفاع مقدس دهان به دهان عالمیان خواهدگشت، 9دی، روز پیروزی قدرت نرم جمهوری اسلامی بر جنگ نرم دشمنان اسلام بود،همچنین روز پیروزی بصیرت و آگاهی مردمی وفادار به رهبری و لایت فقیه در برابر هجمه فرهنگی نرم دشمن.

این حماسه تاریخی ملت ایران سبب شور و نشاط و گرمابخشی مضاعف به دل‌های دوستان و یاران و وفاداران به انقلاب اسلامی و ارزش‌ها و دستاوردهای والای آن شد و پایداری و عزم و اراده ملت را برای پاسداری از ایران اسلامی و ارزش های ناب انقلاب اسلامی را بار دیگر استوارتر کرد.

ضمن پاسداشت یوم‌الله 9 دی و در سالروز این حماسه بزرگ مردمی که به ملت ولایتمدار ایران اسلامی تعلق دارد بر صیانت مستمر از مؤلفه‌های پیروزی و ایستادگی ملی در برابر توطئه‌های فتنه‌گران تاکید نموده، همگان را به تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) دعوت می‌نماییم.»

انتهای پیام

کد N32779