/واکنش دانشجویان به کارت زرد مجلس به وزیر علوم/

یک فعال دانشجویی: کارت زرد به وزیر علوم بسیار زود بود

سیاسی

رئیس سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار گفت:تعدد شکوه و شکایت از طرف نمایندگان مجلس به نسبت عمر دولت یازدهم بسیار زود است.

مرتضی صفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: وزارتخانه علوم تا مدتی پس از استقرار دولت جدید با سرپرست اداره می‌شد و وزیر علوم با کشمکش و وسواس زیاد نمایندگان انتخاب شد. در حال حاضر دادن کارت زرد به چنین وزیری کار عجولانه‌ و زودهنگامی تلقی می‌شود.

وی با بیان این‌که اینگونه تصمیمات مجلس بر روی قشر دانشگاهی تأثیرات منفی می‌گذارد، گفت: با به روی کار آمدن دولت اعتدال نشاط و امید در جامعه دانشگاهی تسری پیدا کرد که این تصمیمات مجلس به حتم بر آن اثر منفی خواهد گذاشت.

صفری در ادامه افزود: ای‌ کاش مجلس این حساسیت و دقت نظر را بر عملکرد دولت قبل داشت تا می‌توانست نظر مردم را برای خود مثبت نگه دارد.

وی با تاکید بر ضرر این اقدام مجلس بر روی عملکرد وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: وقتی وزارتخانه یک نقشه راهی برای خودش ترسیم می‌کند هر سنگ اندازی ممکن است او را از راه خود دور کند. این سؤال‌ها و کارت زردهای زودهنگام ممکن است باعث دلسردی وزیر علوم و مدیرانش در دراز مدت شود؛ چرا که وزیر علوم به جای گروه گشایی از چنین مسائلی باید تمرکزش را روی اجرای برنامه‌هایش می‌گذاشت.

انتهای پیام

کد N31723