موسوی لارگانی در تذکر شفاهی:

بسیاری از روستاهای استان اصفهان آب آشامیدنی ندارند

مجلس

با وجود تعداد زیاد اعتراضات نسبت به کمبود بودجه و با توجه به تخصیص کمترین بودجه به استان اصفهان نمایندگان این استان کمترین اعتراض و بیشترین همراهی را با دولت داشته اند.

نماینده فلاورجان خواستار تخصیص بودجه مناسب به استان اصفهان، تامین آب آشامیدنی و حل معضل بیکاری در این استان شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا موسوی لارگانی در تذکر شفاهی امروز خود در صحن علنی مجلس گفت: با وجود تعداد زیاد اعتراضات نسبت به کمبود بودجه و با توجه به تخصیص کمترین بودجه به استان اصفهان نمایندگان این استان کمترین اعتراض و بیشترین همراهی را با دولت داشته اند.

وی افزود: در فلاورجان بودجه ای برای بخش عمرانی اختصاص داده نشده است بحران آب آشامیدنی در استان و همچنین در فلاورجان لاینحل باقی مانده و بسیاری از روستاها آب آشامیدنی ندارند.

موسوی لارگانی ادامه داد: بحث وام مسکن که سال ها جوانان این استان از آن استفاده می کردند هم برای بافت فرسوده و هم برای ساخت مسکن تعطیل شده است. وام ازدواج نیز به همین منوال تعطیل گردیده و جوانانی که عقد کرده اند بودجه ای برای برگزاری جشن ازدواج خود ندارند.

نماینده فلاورجان در پایان گفت: در تقسیمات کشوری دو روستا برای ارتقای روستا به شهر امضای رئیس جمهور و معاون اول را می خواهند که این کار هنوز انجام نشده است.

کد N31372