لاریجانی در آ‎غاز جلسه علنی مطرح كرد؛‎| 132596

همكاری مجلس با دولت برای كاهش مشكلات زیست محیطی

مجلس

خانم معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست با حضور در مجلس درخصوص معضلات محیط زیستی از جمله جنگلها؛خشک شدن دریاچه ارومیه،آلودگی هوا گزارشی ارائه داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی از همكاری مجلس با دولت برای كاهش مشكلات زیست محیطی خبر داد.

به گزارش خبرنگارایلنا،علی لاریجانی درآ‎غاز جلسه علنی امروز–یکشنبه- مجلس شورای اسلامی در توضیح نتایج جلسه غیرعلنی‌امروز بهارستان،گفت:خانم معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست با حضور در مجلس درخصوص معضلات محیط زیستی از جمله جنگلها؛خشک شدن دریاچه ارومیه،آلودگی هوا گزارشی ارائه داد.

وی افزود:همچنین رئیس سازمان محیط‌ زیست موانع موجود در خصوص بحث ریزگردها که متاسفانه استان‌های جنوبی کاملاً با آن درگیر هستند را قرائت کردند و قرار شد مجلس با دولت همراهی کند تا معضل ها و مشکلات محیط زیست را بتوانیم کاهش دهیم.

لاریجانی همچنین با آرزوی مغفرت برای مرحوم پرورش اظهار کرد: ایشان وقت خود را برای پیروزی انقلاب صرف کردند و در مجلس خبرگان که مسئولیت تنظیم قوانین اساسی را بر عهده داشتند بر اسلامیت و جمهوریت تاکید کردند و با حضور در دفاع مقدس همت مجاهدانه جوانان این وطن را بر‌افروختند.

وی با بیان این که به راستی استاد پرورش، استاد پرورش ِجوانان مشتاق انقلاب بود، عنوان کرد: پرورش در ظاهر آرام و در باطن از دردها پرغوغا بود.

کد N30435