/ایرانیان، امتی ولایتمدار/

نماینده اهواز: ملت ایران همیشه در تشخیص حق از باطل موفق بوده است

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه ولایتمداری ملت ایران بر هیچ کسی پوشیده نیست، گفت: با گذر در تاریخ می توانیم شاهد ولایتمداری مردم ایران در عرصه های مختلف باشیم.

سید شکرخدا موسوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،منطقه خوزستان، اظهار کرد: ملت ایران در طول تاریخ با حضور در صحنه های مختلف همیشه حماسه آفرین بوده اند و آفرینش انقلاب اسلامی، بزرگترین حماسه ای بود که ملت ایران با خلق آن اوج بصیرت خود را به منصه ظهور رساند.

وی افزود: حضور در صحنه‌های دفاع مقدس و پیروزی پس از 8 سال مقاومت نیز نمونه بارز دیگری از حماسه آفرینی مردم ایران است.

موسوی با اشاره به تحریم های غربی ها علیه ایران در سال های گذشته، تصریح کرد: ملت ایران در شرایط سخت تحریم که در چند سال اخیر گریبانگیر کشور بوده نیز از خود مقاومت نشان داده اند و در همین شرایط دشوار با حضور در انتخابات حماسه ای دیگر را خلق کردند.

نماینده اهواز در مجلس خاطرنشان کرد: اوج تبلور آگاهی ملت ایران نیز در جریان حماسه 9 دی بود که در این روز مردم با خنثی کردن توطئه های دشمنان، وفاداری خود را به امام (ره) و مقام معظم رهبری ثابت کردند. به جرأت می توان گفت این نوع وفاداری در تاریخ اسلام بی سابقه بوده است.

وی ادامه داد: ملت ایران با دفاع از آرمان های انقلاب همیشه در تشخیص حق از باطل موفق بوده اند که این نشانگر وحدت و همدلی است که دین اسلام بین آنان ایجاد کرده است.

انتهای پیام

کد N30209