احضار وزرای اطلاعات، خارجه و کشور به مجلس

مجلس نهم,قانونگذاری

همشهری آنلاین: در پی دیدار هیات پارلمانی اروپا با نسرین ستوده و جعفر پناهی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از رسیدگی به سوال از وزرای اطلاعات، خارجه و کشور درباره این دیدار در جلسه هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد.

ایران > قانونگذاری- همشهری آنلاین:
در پی دیدار هیات پارلمانی اروپا با نسرین ستوده و جعفر پناهی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از رسیدگی به سوال از وزرای اطلاعات، خارجه و کشور درباره این دیدار در جلسه هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به سؤال نمایندگان از وزرای خارجه، اطلاعات و کشور درباره دیدار هیئت پارلمانی اروپا با نسرین ستوده و جعفر پناهی گفت: سؤال از 3 وزیر تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است.

وی اضافه کرد: به احتمال فراوان در جلسه این هفته هیئت رئیسه مجلس سؤال به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت فرستاده خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسات یکشنبه و دوشنبه این کمیسیون برای بررسی لایحه بودجه 93، گفت: به دلیل بررسی بودجه بعید است در جلسات این هفته کمیسیون سؤال رسیدگی شود.

نقوی حسینی درعین حال خاطرنشان کرد: رسیدگی به سؤال از 3 وزیر در جلسات هفته آینده کمیسیون امنیت با دعوت از 3 وزیر یاد شده رسیدگی خواهد شد.