/ایرانیان، امتی ولایتمدار/

سردار مهدوی‌نژاد:حماسه 9 دی اوج تجلی تبعیت مردم از ولی‌فقیه بود

9 دي

فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب (ع) قم، گفت: مردم در حماسه بزرگ 9 دی اوج تبعیت خود از ولی‌فقیه و رهبر معظم انقلاب را به نمایش گذاشتند.

سردار مهدی مهدوی نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، شکل‌گیری انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از نهضت عاشورا است، افزود: توطئه‌های دشمنان داخل و خارج کشور نسبت به این انقلاب در برهه‌های مختلف خنثی شده چرا که خون سرخ حسینی در رگ‌های این مردم جاری است.

وی با اشاره به فتنه 88 و امید دشمنان به سوءاستفاده از انتخابات بعنوان بستری در کشور، اظهارکرد: متاسفانه افرادی بعنوان مهره‌های آنها ایفا نقش کردند اما مردم بصیر انقلاب اسلامی در مقابل تمام دشمنان با درس آموزی از امام‌حسین(ع) بصیرت خود را به نمایش گذاشتند.

فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) قم، تبعیت از خط رهبری و ولایت‌فقیه را رمز پیروزی مردم در مقابل دشمنان دانست و تصریح‌کرد: سنبل این ایستادگی در حماسه 9 دی ماه تجلی پیدا کرد و این حماسه بی‌نظیر را در تاریخ کشور ثبت شد.

مهدوی‌نژاد، تاکید کرد: رمز پیروی انقلاب اسلامی ایران وحدت و انسجام، ایمان و توکل به خدا و اطاعت محض از ولایت است که در تمام مراحل انقلاب این سه نقطه مهم نقش اساسی را ایفا کرده است.

وی بر ضرورت و اهمیت مسئله ولایت‌فقیه در حفظ انسجام کشور تاکید و تصریح کرد: تبعیت از رهبر معظم انقلاب به عنوان سکاندار این انقلاب می‌تواند شیرازه نظام را حفظ کند که تمسک به ولایت‌فقیه انسجام در انقلاب را بیشتر و دشمنان را مایوس کند.

انتهای پیام

کد N28916