۰
در گفتگو با مهر مطرح شد:

حماسه 9 دی شورش علیه نظام را شکست داد/ هر گونه تصمیم گیری برای سران فتنه با شورای عالی امنیت ملی است

  • ۱۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هرگونه تصمیم گیری در خصوص سران فتنه را بر عهده قوه قضائیه و شورای عالی امینت ملی خواند و گفت: فتنه 88 شورشی علیه نظام بود که با حضور مردم در حماسه 9 دی شکست خورد.

محمد صالح جوکار در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با بیان اینکه عده ای در فتنه 88 زیاده خواهی کردند اظهار داشت: قانون شکنان در فتنه 88 می خواستند فراتر از قانون حرکت کنند.

نماینده مردم یزد در  مجلس شورای اسلامی فتنه 88 را شورشی علیه نظام خواند و ادامه داد: این شورش ماهیت براندازی و ساختار شکنی داشت لذا با مجرمان این جریان باید بر اساس قانون برخورد کرد.

وی با اشاره به اینکه فتنه گران در سال 88 تن به قانون ندادند و قانون را زیر پا گذاشتند ادامه داد: اگر ادعای پایبندی به قانون داریم نباید پا را فراتر از قانون بگذاریم و باید تمایلات و خواسته هایمان را با قانون منطبق کنیم.

جوکار راهپیمایی خود جوش 9 دی را تیر خلاص ملت ایران به فتنه گران خواند و اظهار داشت: مردم از آغاز فتنه در راستای تدابیر رهبر انقلاب با صبر و بردباری تلاش کردند تا آتش فتنه خاموش شود، اما وقتی دیدند تنها راه حضور در صحنه است وارد میدان شدند و آتش فتنه را برای همیشه خاموش کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به تلاش برخی اصلاح طلبان برای رفع حصر از سران فتنه گفت: تصمیم گیری در این خصوص بر عهده قوه قضائیه و شورای عالی امنیت ملی است لذا مسئولان اجرایی نمی توانند در این خصوص تصمیم گیری کنند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.