/ایرانیان؛ امتی ولایت‌مدار/

ولایت‌مداری، پیام اصلی ملت ایران به دشمنان در 9 دی

9 دي

نماینده‌ی مردم سروستان، خرامه و کوار در مجلس گفت: مهم‌ترین و اصلی‎ترین پیام ملت ایران در حماسه‎هایی نظر 9 دی، ولایت‌مداری است.

«داریوش اسماعیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایران(ایسنا)، منطقه‌ی فارس، تصریح کرد: پیام ولایت‌مداری، یعنی وارد کردن سخت‌ترین ضربه‎ها به دشمن، یعنی ناامید کردن دشمن.

وی با بیان اینکه 9 دی، یک حماسه و نقطه‌ی عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بود، گفت: حماسه‌ی اتفاقی است که بتواند دگرگونی و تاثیرگذاری خاصی ایجاد کرده و سبب به‌وجود آمدن نقطه‌ی عطفی شود و حضور مردم در روز 9 دی سال 88 این‌گونه بود.

این نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: این حضور حماسی سبب شد تا دشمنان در یکی از برنامه‌ریزی‌های برجسته‌ی خود یعنی فنته‌انگیزی سال 88 با شکست روبرو شوند و امیدشان، ناامید شود.

اسماعیلی حضور مردم در صحنه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی را عاملی در ناامیدی دشمنان دانست و گفت: هر زمان که دشمنان احساس کردند که مردم خسته و ناامید شده‌اند، به فتنه‌انگیزی و نتیجه دادن توطئه‌هایشان امیدوار شدند و هر زمان که مردم با شور و حماسی در مناسبات سیاسی و اجتماعی حاضر شدند، دشمنان ناامید شدند.

این نماینده‌ی خانه‌ی ملت پیام آشکار حماسه‌ی 9 دی‌ماه را وفاداری به ولی‌فقیه، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی معرفی و اظهار کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی، گروه‌های منافقین و دیگر گروه‌ها مثل گروه‌های چریک فدایی خلق با این انقلاب اصطکاک داشتند و به شکل‌های مختلف، روزی در لباس رئیس‌جمهوری خائنی به نام بنی‌صدر و روزی دیگر در قالب کمک به دشمنان بعثی علیه این نظام فعالیت کردند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: با وجود همه‌ی توطئه‌های دشمنان داخل و خارج، هم‌اکنون جمهوری اسلامی ایرن از اقتدار خوبی در سطح جهان برخوردار است و این اقتدار را می‌توان در حضور مردم و پیروی از مقام معظم رهبری دانست.

وی ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری شاهد بودیم که با وجود همه‌ی فشارهای اقتصادی، مردم با حضور بیش از 70 درصدی در انتخابات، حماسه‌ی سیاسی مد نظر رهبری را رقم زدند.

اسماعیلی با تاکید بر ضرورت نقش مهم رهبری در انقلاب‌ها اظهار کرد: سخت‌ترین پیام حماسه‌ی 9 دی سال 88 برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، پیام ولایت‌مداری است و برای بررسی نقش رهبری در نظام جمهوری اسلامی، کافیست به کشورهای منطقه نگاه کنیم و برای مثال در مصر که ملتی تاریخی دارد چگونه انقلابشان بدون رهبری بی‌نتیجه ماند و هم‌چنان درگیری‌ها در آنها برقرار است.

نماینده‌ی مردم سروستان، خرامه و کوار در مجلس، خاطرنشان کرد: اگر مردم کشورهای منطقه که انقلابی در آنها انجام شده است، ولی‌فقیه و رهبری وجود داشت قطعاً با سرنوشتی بهتر و امیدوارکننده‌تر روبرو می‌شدند.

انتهای پیام

کد N28134