/ایرانیان، امت ولایت‌مدار/

عبادی تاکید کرد: پیروی از ولایت فقیه، زیر بنای اصلی حماسه 9 دی

9 دي

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پیروی از ولایت فقیه زیر بنای اصلی حماسه 9 دی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پیروی از ولایت فقیه زیر بنای اصلی حماسه 9 دی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر عبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی گفت: مردم با حضور پرشور خود در صحنه‌های مختلف از جمله حماسه 9 دی هوشیاری خود را نشان دادند و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

عبادی گفت: حضور پر شور مردم در حماسه 9 دی باعث وحشت دشمنان و تمام کسانی که نسبت به انقلاب و اسلام عناد داشتند، شد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما مرهون حضور حماسی و گسترده مردم در صحنه‌های مختلف است، افزود: علت اصلی و زیر ساخت حضور مردم در صحنه‌های مختلف، ولایت فقیه و رهبری قوی، هوشمندانه و همراه با تقوا و سیاست حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است.

نماینده مردم بیرجند تصریح کرد: امام خمینی(ره) در این باره فرموده‌اند: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا هیچ آسیبی به شما نرسد.

عبادی اظهار کرد: حماسه 9 دی نشان داد که توجه به گفته‌ها و عملکرد‌های افراد مهمتر از توجه به سوابق آنان است.

وی اوج هوشیاری مردم را حماسه‌ی 9 دی عنوان کرد و افزود: مردم با حضور خود در انتخابات گسترده، راهپیمایی‌های 22 بهمن و روز قدس هوشیاری خود را در صحنه‌ها نشان دادند.

عبادی گفت: پیام ولایت‌مداری مردم به دشمنان این است که با تبلیغات، ماهواره و سایت‌های وابسته نمی‌توانند مردم را از ولایت، ارزش‌ها و امام(ره) و شهدا جدا کنند.

وی ادامه داد: کسانی که مانع عزت ایران هستند و با قرآن، اسلام و پیامبر(ص)، عناد دارند از پیروی مردم از ولایت ضرر می‌کنند.

انتهای پیام

کد N27999