نقدی: هیچ‌گاه به شیطان بزرگ اعتماد نمی‌کنیم

ايران,سازمان بسيج مستضعفين,مذاكرات ايران و گروه 1 5,آمريكا,رييس سازمان بسيج مستضعفين,سردار محمدرضا نقدي

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر صدها قرار داد با امریکا و 1+5 امضا شود و صدها دور مذاکرات انجام پذیرد، هیچ‌گاه به شیطان بزرگ اعتماد نمی‌کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر صدها قرار داد با امریکا و 1+5 امضا شود و صدها دور مذاکرات انجام پذیرد، هیچ‌گاه به شیطان بزرگ اعتماد نمی‌کنیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در مجمع بسیج شهرستان ملایر که با حضور نخبگان اقشار تخصصی بسیج این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: حضرت زینب(س) با حماسه‌آفرینی و ایستادگی بی‌نظیر خود، حجت را بر همه تمام کرده است و به ما آموخته که در همه نداشتن‌ها هم نباید در مقابل طاغوت سازش کرد چه رسد به این‌که قدرت، طرفدار و ... داشته باشید.

وی به ضعف امروز دشمن و آخرین تلاش‌ها برای دشمنی با انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: همه باید با هوشمندی و درایت، دستاورد و میراث گرانقدر امروز را حفظ کنند.

وی مساله ایران و امریکا را ماهیتی عنوان و تاکید کرد: اگر صدها قرار داد با امریکا و 1+5 امضا شود و صدها دور مذاکرات انجام پذیرد، هیچ‌گاه به شیطان بزرگ اعتماد نمی‌کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین «تداوم شعار مرگ بر صدام و مرگ بر شوروی» را تا مرگ آن‌ها در کشور یادآور شد و اظهار کرد: قانون اساسی بر مبارزه با استکبار تاکید نموده و هر کسی که با استکبار مبارزه نکند، خود به خود از مسوولیت عزل شده و منصبش غصبی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش برپایی مجامع بسیج را نشانه «ما می‌توانیم» و نگاه به درون عنوان کرد و ادامه داد: مدیریت در نظام اسلامی مرکزگرا نیست و هر کسی در جای خود مسوول است.

وی خاطرنشان کرد: مجمع بسیج شهرستان نیز با احصاء و شناسایی مشکلات، مسائل و ظرفیت‌های موجود به صورت بومی و مردمی و باراهکارهای عملیاتی و مشخص مسائل و مشکلات را حل می‌کند.

انتهای پیام

کد N26331