بیانیه جبهه پیروان خط امام و رهبری به مناسبت 9 دی

برخورد با فتنه نباید فدای ساده‌اندیشی و یا تندروی عده‌ای خاص شود

9 دي,جبهه پيروان

جبهه پیروان خط امام و رهبری با صدور بیانیه‌ای به مناسبت 9 دی همه را برای «حضور تیزبینانه و با بصیرت در یوم الله 9 دی» دعوت کرد.

جبهه پیروان خط امام و رهبری با صدور بیانیه‌ای به مناسبت 9 دی همه را برای «حضور تیزبینانه و با بصیرت در یوم الله 9 دی» دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در متن این بیانیه آمده است:

«باسمه تعالی

درود بیکران بر روح بلند احیاء کننده اسلام راستین در عصر حاضر، انسان وارسته قرن، همان بزرگمردی که با هدایت و نگاه ژرف خود جوهره دشمن‌شناسی را در نهاد جامعه اسلامی بنیان نهاد و ملت فداکار ایران اسلامی را به این سلاح کارآمد مجهز کرد، سلام بر جانشین به حق و شایسته او که همواره و بدون وقفه از کیان اسلامیت، جمهوریت و استقلال این کهن مرز پاسداری می‌نماید، شاید ساده‌اندیشی باشد که هشدارهای مکرّر رهبری معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی را در ارتباط با فتنه 88 تنها در حد مطالبه برخورد با یکی چند انسان فتنه‌گر خلاصه کنیم. رویه انبیاء و اولیاء الهی برخورد با جهل است تا جاهل.

اگرچه جاهل در مقابل عمل خود مسوول است. اما تجربه گرانسنگ برخورد با فتنه نبایستی فدای ساده اندیشی و یا تندروی عده‌ای خاص گردد. تجربه فتنه 88 پیام همیشگی خود را دارد که دشمن خارجی بیدار است اگر ما بخواب برویم به فرمایش مولای‌مان امیرالمومنین علی علیه السلام دشمن بخواب نمیرود ، تجربه سال 88 به ما می گوید ماهیت فتنه خود باطل است و همه ظرافت امر فریب نخوردن و سکوت نکردن در مقابل فتنه است، تجربه راهپیمائی 9 دی سال 88 بیان این واقعیت است که آن‌چه انقلاب اسلامی و نظام ارزشی و دینی جمهوری اسلامی را در تقابل تند بادهای فتنه و توطئه دشمنان خارجی به سرکردگی قطب سرمایه داری غرب و صهیونیزم بین الملل بیمه می‌نماید و از گردنه‌های سخت و سنگلاخ عبور می‌دهد فهم صحیح از اوضاع و احوال سیاسی دنیا و حال دشمنان و دوستان‌مان است، قطعاً ملتی که با بصیرت لازم دشمنان خود را به موقع نشناسد چیزی غیر از شکست و افتادن در دام وابستگی نصیبش نمی‌شود، جبهه پیروان خط امام و رهبری بر هوشیاری چنین امتی آفرین گفته و قدردان ایثارگری‌ها و فداکاری‌های این مردم است، در انتها خاطره پرشکوه و غرورآمیز حضور مردمی در راه پیمائی 9 دی را گرامی می‌داریم و همگان را برای حضور تیزبینانه در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی بخصوص اکنون که موضوع مذاکرات هسته‌ای در دستور کار جدی دولتمردان است فرا می‌خوانیم.»

انتهای پیام

کد N26330