همزمان با برگزاری جشن های کریسمس؛

سه کودک بر اثر آتش سوزی در ایالت لوییزیانای آمریکا جان باختند

خانه,آتش سوزی

نیویورک، ایرنا - همزمان با برگزاری جشن های کریسمس یک خانواده مستمند آمریکایی در ایالت لوییزیانا که در خانه ای متحرک زندگی می کردند، طعمه حریق شدند که بر اثر آن سه فرزند خردسال این خانواده در آتش سوختند.

به گزارش ایرنا، مقام های آتش نشانی لوییزیانا اعلام کردند که شب گذشته بر اثر آتش سوزی در یک خانه متحرک مستقر در یکی از پارک های این ایالت سه کودک 9، 11 و 12 ساله جان خود را از دست دادند.

بنا بر گزارش اداره آتش نشانی شهر هوما در جنوب ایالت لوییزیانا آتش سوزی از اتاق نشیمن این خانه متحرک آغاز شده و به نقاط دیگر آن سرایت کرده است.

لنس لامارکا سرپرست اداره آتش نشانی شهر هوما به خبرنگاران گفت : پدر و مادر سه کودک قربانی به همراه پنج کودک دیگر بشدت مجروح شده اند.

بسیاری از خانواده های آمریکایی پر جمعیت که استطاعت خرید خانه های معمولی را ندارند، برای گریز از پرداخت هزینه های سنگین اجاره منزل مسکونی در شهر ها به خرید خانه های متحرک که توسط تریلر جابجا می شوند، روی آورده اند.

این خانه ها معمولا اجازه استقرار در مناطق دور افتاده ای را دارند که به خدمات شهری بسیار نازلی چه در رابطه با سوخت و چه روشنائی و آب آشامیدنی دسترسی دارند و بویژه از امنیت اجتماعی زیادی نیز برخوردار نیستند.

اروپام 2253 **1908*1552
کد N26202