۰

وزارت امور خارجه حملات به باریکه غزه و اقدام تروریستی شهر منصوره مصر را محکوم کرد

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

مهر نوشت:

 سخنگوی وزارت امور خارجه حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی از زمین و هوا به باریکه محاصره شده غزه را شدیدا محکوم کرد. مرضیه افخم، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: این اقدام بی تردید از سر استیصال و ترس از شکل گیری انتفاضه سوم ملت مظلوم فلسطین در سر تا سر اراضی اشغالی به ویژه مقاومت اسلامی در کرانه باختری است.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: جمهوری اسلامی ایران مسئولیت عواقب تشدید اقدامات تروریسم دولتی صهیونیست ها را بر عهده رژیم اشغالگر دانسته و از نهادهای بین المللی به ویژه سازمان ملل متحد و سازمان همکاری های اسلامی می خواهد ضمن محکومیت این جنایات، نسبت به مسئولیت خویش در قبال جلوگیری از جنایات صهیونیست ها علیه مردم مظلوم و تحت محاصره غزه وفادار باشند.

سخنگوی وزارت امور خارجه  همچنین  اقدام تروریستی در شهر منصوره مصر را شدیدا محکوم و با خانواده های جان باختگان و مجروحین این حادثه ضدانسانی اعلام همدردی کرد.

مرضیه افخم، سخنگوی وزارت امور خارجه  اقدام تروریستی در شهر منصوره مصر را شدیدا محکوم و با خانواده های جان باختگان و مجروحین این حادثه ضدانسانی اعلام همدردی کرد.

افخم افزود: بی تردید رژیم صهیونیستی از تضعیف و ناامن سازی جامعه مدنی مصر نفع می برد و جمهوری اسلامی ایران امیدوار است ملت مبارز مصر و رهبران این کشور ضمن حفظ وحدت ملی و انقلابی خود، مانع ابتکار عمل دشمن صهیونیستی در فتنه انگیزی میان آحاد مردم مصر شوند.

45219

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.