آزادی جاسوس؛ شرط صهیونیست‌ها برای واشنگتن

حقوق ارتباطات بین‌الملل,غرب آسیا,ارتباطات,آمریکا,ادوارد اسنودن

گروه بین‌الملل: رسانه‌های رژیم صهیونیستی از شرط جدید این رژیم در مذاکرات صلح با فلسطین خبر داده‌اند. به نوشته این رسانه‌ها، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قرار است به اطلاع آمریکا برساند که آزادی جاسوس این رژیم در واشنگتن، شرط تازه تل‌آویو در مذاکرات با فلسطینی‌هاست.

جهان > غرب آسیا- گروه بین‌الملل:
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از شرط جدید این رژیم در مذاکرات صلح با فلسطین خبر داده‌اند. به نوشته این رسانه‌ها، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قرار است به اطلاع آمریکا برساند که آزادی جاسوس این رژیم در واشنگتن، شرط تازه تل‌آویو در مذاکرات با فلسطینی‌هاست.

جاناتان پولارد تحلیلگر اطلاعاتی است که 26سال قبل در آمریکا به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی دستگیر شد و از آن زمان در حبس به سر می‌برد. او که تابعیت دوگانه اسرائیلی - آمریکایی دارد، از سوی واشنگتن متهم شده که اطلاعات محرمانه این کشور را در اختیار اسرائیلی‌ها قرار داده است.

روزنامه جروزالم پست‌دیروز به نقل از منابع مطلع خبری خود نوشت، بعد از افشاشدن این خبر توسط ادوارد اسنودن که سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا از مقامات اسرائیلی در منزل و محل کارشان جاسوسی می‌کنند، اکنون تل‌آویو در موضع خود درباره پولارد محکم‌تر شده است.

اسرائیلی‌ها در دهه1990 هم یک‌بار دیگر این مسئله را در مذاکرات صلح با فلسطین مطرح کردند. در آن زمان هم نتانیاهو نخست‌وزیر وقت این رژیم از دولت کلینتون خواست که پولارد را به اسرائیل بازگرداند.