دومین همایش بزرگ دانشگاه سدی در برابر فتنه برگزار شد

دومین همایش بزرگ دانشگاه سدی در برابر فتنه از سوی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در تالار شیخ انصاری دانشکده حقوق این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین شریعتمداری سخنران این برنامه و حجت‌الاسلام و المسلمین نبویان و کوچک‌زاده از نمایندگان مجلس و علیرضا غزه شعار حماسی از مهمانان ویژه این مراسم بودند.

این همایش پس از قرائت آیاتی از کلام‌الله مجید رسما آغاز شد و کلیپی از حوادث 88 و حماسه 9 دی در آغاز جلسه پخش شد.

بر اساس این گزارش، دانشجویان با سر دادن شعار "مرگ بر فتنه‌گر"، "آقای لاریجانی عدالت عدالت"، "مزدور آمریکایی خجالت خجالت" و در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین "رهبرم از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن"، "حرف ما یک کلام محاکمه والسلام" به استقبال صحبت‌های عبدی، دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه تهران که متنی پیرامون 9 دی را آماده کرده بود، رفتند.

در این جلسه دانشجویان عکس‌هایی از مقام معظم رهبری و پلاکاردهایی با مضامین "ما خواستار محاکمه کروبی، موسوی و خاتمی هستیم"، "آیت‌الله آملی لاریجانی مدارا با فتنه‌گران آنها را طلبکار کرده است"، "هتاک عاشورا اعدام باید گردد"، "قانون فصل‌الخطاب است"، "قاتل فرزندان ایران را محاکمه کنید"، "یک لقمه نان را 70 میلیونی با عزت می‌خوریم و تن به ذلت استکبار نمی‌دهیم" را در دست داشتند.

علیرضا غزه در ادامه این جلسه به خواندن سرودهای حماسی پرداخت و پس از او مجری جلسه اولین صحبت‌های مقام معظم رهبری بعد از حماسه 9 دی را قرائت کرد.

در ادامه جلسه دانشجویان حسین شریعتمداری را با سر دادن شعارهایی از جمله "حاج حسین دوست داریم"، "درود بر انوار مطبوعاتی"، "یا حسین حاج حسین"، "عملدار بصیرت حاج حسین شریعت"، او را دعوت به سخنرانی کردند.

به گزارش ایسنا، همایش «دانشگاه سدی در برابر فتنه» با اتمام صحبت‌های حسین شریعتمداری و سر دادن شعار" حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست"، "دانشجو می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد" به پایان رسید.

انتهای پیام

کد N25025