آیت‌الله علوی‌گرگانی: مردم ایران به یاوه‌گو‌یی‌های غرب اعتنا نمی‌کنند

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي علوي گرگاني

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: به برکت انقلاب اسلامی هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند در امور ایران دخالت کند، مگر این‌که در داخل اختلاف داشته باشیم.

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: به برکت انقلاب اسلامی هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند در امور ایران دخالت کند، مگر این‌که در داخل اختلاف داشته باشیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی استان‌های لرستان و البرز، شرکت کننده در دوره‌های بصیرت با اشاره به ضرورت تعظیم شعائر الهی در جامعه، اظهار کرد: صلوات یکی از شعائر اسلامی می‌باشد که همه را به حالت آماده باش نگه می‌دارد.

وی با بیان این‌که «تقوای فردی و اجتماعی انسان را از گناهان باز می‌دارد» افزود: بندگانی که شعائر الهی را با صلابت اجرا می‌کنند، نشان دهنده ایمان و تقوای پاک آنها است.

آیت‌الله علوی‌گرگانی ادامه داد: پیامبر اسلام(ص) و ائمه(ع)، دستورات فردی و اجتماعی را به مؤمنین ابلاغ کرده‌اند و یکی از این موارد، مسئله همکاری و تعاون می‌باشد.

وی با تاکید بر این‌که «خداوند یار و کمک کار جماعت است» یادآور شد: اگر در ایران، مردم همراه و همدل نبودند، پیروزی در مقابل استکبار حاصل نمی‌شد، بر این اساس باید گفت که انقلاب اسلامی با شعار "یدالله فوق ایدیهم" و "یدالله مع الجماعه" پیروز شده است.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به این‌که «اگر در جامعه اتحاد و انسجام وجود داشته باشد، دشمنان نمی‌توانند هیچ گونه تعرضی داشته باشد» افزود: دشمنان با ایجاد اختلاف و برهم زدن اتحاد جامعه، ضربه‌های خود را وارد می‌کنند. ولی همان طور که رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تاکید می‌کنند مردم باید تعاون و اتحاد داشته باشند.

وی با بیان این‌که «دشمنان با سیاست تحریک مردم و جدا سازی آنان از روحانیت، به دنبال اختلاف در جامعه هستند» گفت: وجود ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب به همراه اتحاد و همدلی اقشار مختلف مردم با روحانیت به جهانیان نشان داد که هیچ ابرقدرتی توانایی مقابله با نظام را ندارد.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با تاکید بر این‌که «آمریکا در جهان هیچ کاره است و مردم ایران به یاوه گویی غربی‌ها اعتنایی نمی‌کنند» تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند در امور ایران دخالت کند، مگر این که خدای ناکرده در داخل اختلاف داشته باشیم.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، این مرجع تقلید با تاکید بر این‌که «با اتحاد و قدرت در مقابل دشمنان خواهیم ایستاد» گفت: اگر مردم قدرت ایمان و اتحاد را حفظ کنند، همه ابرقدرت‌ها نمی‌تواند بر آنان غلبه کنند؛ چرا که دین اسلام و مذهب تشیع بر همه ادیان برتری داشته و روزی همه جهان را فرا خواهد گرفت.

انتهای پیام

کد N24699