تبریک بروجردی به مناسبت سال جدید میلادی و سالروز تولد حضرت عیسی مسیح(ع)

سیاسی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آغاز سال جدید میلادی و سالروز تولد حضرت حضرت عیسی مسیح را تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی به همتایان خود در مجالس کشورهای مسیحی سالروز ولادت حضرت عیسی علیه‌السلام و آغاز سال جدید میلادی را تبریک گفت.

متن کامل پیام آقای بروجردی به شرح ذیل است:

"خرسندم صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت‌های خود را به مناسبت فرارسیدن سالگرد تولد عیسی‌ مسیح علیه‌السلام پیامبر بزرگ الهی و آغاز سال جدید میلادی، به جناب‌عالی و همکاران محترمتان ابراز دارم.

حضرت عیسی علیه‌السلام مانند همه پیامبران الهی انسان را به رستگاری در پرتو عدالت‌خواهی، ایستادگی در برابر ظلم و ستم و مبارزه برای اقامه ارزش‌های والای الهی دعوت می‌نماید. اینک نیز پس از قرن‌ها و حوادث پر فراز و نشیب تنها با تمسک به ایران ارزش‌ها و آموزه‌ها می‌توان جامعه بشری را به آزادی و صلح، رفاه و پیشرفت رهنمون ساخت.

عالیجناب؛

با اعتقاد راسخ به نقش مؤثر مجالس در تقویت و تحکیم پایه‌های دوستی، صمیمیت و صلح میان ملت‌ها، مایلم بر آمادگی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برای گسترش مراودات نزدیک و صمیمانه با جناب‌عالی و همکارن‌تان تاکید نمایم. امید است در سال آتی با مساعی مشترک، شاهد گسترش همکاری‌های فی‌مابین دو پارلمان باشیم.

سالی سرشار از خوشبختی، شادکامی توأم با سلامتی و سربلندی برای‌تان آرزو دارم."

انتهای پیام

کد N24206