پیکر مطهر چهار شهید گمنام در منوجان و قلعه گنج کرمان آرام گرفتند

شهدای گمنام,دفاع مقدس,شهید

همشهری آنلاین: پیکر مطهر دو شهید گمنام در شهرستان قلعه گنج و دو شهید گمنام دیگر در منوجان روز دوشنبه همزمان با اربعین حسینی با حضور پرشور مردم تشییع و در آرامگاه ابدی خود آرام گرفتند.

دفاع > شهید- همشهری آنلاین:
پیکر مطهر دو شهید گمنام در شهرستان قلعه گنج و دو شهید گمنام دیگر در منوجان روز دوشنبه همزمان با اربعین حسینی با حضور پرشور مردم تشییع و در آرامگاه ابدی خود آرام گرفتند.

به گزارش ایرنا، پیکر مطهر این شهدای گمنام روز شنبه وارد فرودگاه کرمان شد و از سوی مردم شهید پرور کرمان تشییع شدند.

همچنین آیین وداع با شهدای گمنام نیز شامگاه شنبه در حسینیه ثارالله کرمان با حضور مردم و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار شد.

پیکر مطهر این شهدا برای تدفین به شهرستان های قلعه گنج و منوجان انتقال یافت.

این شهدای گمنام 18، 19 ، 21 و 23 سال سن دارند و در منطقه عملیاتی تک فاو عراق تفحص شده اند.

در منوجان تشییع پیکر شهدا از میدان علی ابن ابیطالب (ع) این شهر آغاز شد و در میدان ورودی شهر کنار مرکز فنی و حرفه ای منوجان به خاک سپرده شدند.

فرمانده ناحیه سپاه منوجان در آیین تشییع این شهدا گفت: منوجان امروز میزبان دو تن از بهترین لاله های کشورو مدافعان حریم ولایت شهیدان گمنام بود و مردم منوجان با حضور پرشکوه خود درمراسم استقبال و تشییع پیکر شهدای گمنام بار دیگر جاودانگی شهدا را برای همه تفسیر کردند.

حسن بیت اللهی افزود: یکی از شهدا 19 سال و دیگری 23 سال سن دارند که خاکسپاری آنها امروز در منوجان انجام شد.

در ادامه آیین تشییع پیکر شهدای گمنام در منوجان نماز بر پیکر این شهدا به امامت حجت الاسلام ˈامین رضوانیˈ امام جمعه منوجان اقامه و پیکرمطهر آنها پس از نماز و مداحی به خاک سپرده شد.

در قلعه گنج نیز مردم شامگاه یکشنبه در مسجد جامع آیین وداع با شهدا را برگزار و امروز این شهدا را تشییع و خاکسپاری کردند.